[PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by Slawol »

No ja dzisiaj również skorzystałem z darmochy w Empiku i przejrzałem artykuł :clap:

Gratulacje!

Edit: a tak w ogóle to nie wiem, czy czasem Twoje nazwisko już mi się gdzieś nie przewinęło, ale w świecie stricte modelarskim - w gazetach, relacjach z imprez... Ale może się mylę :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by Reynevan »

Dzięki :)

Co do imprez to póki co zaliczyłem aż 3 w zeszłym roku, w prasie modelarskiej coś tam się udało opublikować w ciągu ostatnich kilku lat, takoż całkiem możliwe że "się przewijam" ;)
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by mahon »

Aż żal, że więcej się tutaj nie przewijasz... :(
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by Reynevan »

mahon wrote:Aż żal, że więcej się tutaj nie przewijasz... :(
heh, no bo właśnie niepewnie się nieco czuję póki co, co najwyżej stwierdzam że coś jest dla mnie "wow" albo dorzucam jakiegoś potworka do galerii. Jako krytyk jestem kiepski ogólnie, a w fantasy na dodatek jeszcze nie czuję szczególnego mandatu do konstruktywnego krytykowania, bo się nie znam :)
Na czołgach się znam ;)

Takoż się nie wychylam chwilowo, ale obiecuję się poprawić ;)
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by mahon »

to nam czołgi pokaż! czyżby nas to nie interesowało?
może nie znamy się na nich tak jak ty, ale chętnie się dowiemy co nieco. w ogóle uważam że "figurkowcy" mogą się wiele nauczyć od "modelarzy"
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by Reynevan »

mahon wrote: w ogóle uważam że "figurkowcy" mogą się wiele nauczyć od "modelarzy"
i odwrotnie :)
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Muszkieter - popiersie 1/9

Post by Slawol »

Dawaj czołgi, bo Theotril jakoś ucichł i nie mam, z kim gadać o tym tutaj (Ctan jeszcze majstruje pojazdy czasami), a chętnie dostałbym kopa w tym temacie od kogoś, kto wciąż się tym zajmuje :mrgreen: A poza tym wszyscy na tym skorzystają dzięki Twojemu doświadczeniu.

A znać się nie musisz, chociaż i tak bardzo dużo wiesz, co widać po Twoich pracach. Jeśli coś jest dla Ciebie za ciemne, to mówisz, że dla Ciebie za ciemne, jeśli widzisz nawaloną farbę, to mówisz, że niestarannie pomalowane. Ot, cała filozofia ;)

Mahoń dobrze mówi, wiele rzeczy, które dzisiaj wchodzą do figurek, modelarze znali już bardzo dawno: wash, preshading, filtry, suchy pędzel, pigmenty, trawa własnej roboty z paprotki, ołówek i wiele innych... Tylko czasami nazwy mogą się niewiele różnić ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply