[PL] początek mojego nowego miniświata

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] początek mojego nowego miniświata

Post by mahon »

no proszę, teraz widać :)

kieca niezła, choć świeci jak psie... genitalia ;)
twarz wymaga jeszcze pracy. nie jest w ogóle najszczęśliwszą częścią tej rzeźby, co cię trochę tłumaczy.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
adrenalbooster

Re: [PL] początek mojego nowego miniświata

Post by adrenalbooster »

dzięki za namiary na uploadera, będę się nim od teraz grzecznie bawił.
dorzucam fotki mojego orkowego trukka, zrobiony z ciężarówki z chińczyka za 3zł z kompletem żołnierzy. trochę plasticardu + jakieś orkowe śmieci. to moje pierwsze dzieło tego typu:)
Image
Image
Image
Image
Image

trukk nie do końca pomalowany, co oczywiście widać - malowanie miało wystarczyć do używania na turniejach.
co do kiecy servanta - będzie na tym matowy lakier, coby się nie świeciła, ale to dopiero jak skończę całość. od razu pytanie - jak malować gałki oczne w takich średnio perfekcyjnych twarzach? próbowałem z 30 minut i jak widać nie udało się.
PS lepiej wrzucać miniatury czy po prostu całe obrazki? wszelkie rady i krytyczne opinie przyjmę dzielnie!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] początek mojego nowego miniświata

Post by Marta »

Nie wiem jak sie uzywa tego uploadera czy cusia, ja po prostu rzucam moje obrazki na photobucketa i potem w
[.rimg][./rimg] wrzucam linka.
Ladnie skaluje do rozmiaru forum a i mozna osbie kliknac w powieksz obrazek:D

Fajoska ta trukka:D Lubie orkowo/zlomowe klimaty;]

Co do malowania to juz widac, ze moglbys sie poprobowac z rzadsza farba, ale nakladana wieksza iloscia warstw. Teraz troche grubo to wyglada i zalewa szczegoly (przy tym malym ludziku podejrzewam tez, ze troche za grubo poszedl podklad).
Jest sporo filmikow i tutasow na necie na temat tego jak prawidlowo podkladowac figsy pod malowanie bardziej niz granie.
Oprocz tego to na poczatek nie ma co sie szarpac na skomplikowane techniki, tylko opanowac malowanie proste, schludne i poprawne technicznie;)
Gdzies tu na forum jest watek z cwiczeniami dla tych co chca sobie podbudowac prawidlowe podstawy.
Potem bedziemy walczyc o jakies fajerwerki.

pzdr
'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply