[PL] Secret Project

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Post Reply
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Secret Project

Post by mr_Denial »

W tej "Lady Mechanice" jest jedna słaba rzecz - ona dziwacznie wygląda z tymi kikutami.
Jakoś te ucięte nogi nieszczęśliwie wyglądają :|
Reszta na tym modelu jest fajna.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Secret Project

Post by Maru »

nie śmiej się z inwalidy ... w kryteriach wymienianych miały być cycki .. o nogach nikt nie wspominał :D
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

Tak, muszę powiedzieć ,że ta śmierć od Daniela to baaaardzo kuszący model, wygląda genialnie, muszę się nad nią dobrze zastanowić :)
Ta steampunkowa laska mi nie podchodzi, jakoś tego nie widzę poza tym z tej kategorii model mam już skończony w 70% i wolę poświęcić czas na single ;)
Nameless te modele są bardzo fajne i osobiście chętnie bym pomalował ale wydaje mi się ,że oni oczekują czegoś bardziej epickiego :)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Secret Project

Post by Ignis »

Pokazałbyś jakieś wipy dużego modelu ;)
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

Wrzucę niebawem kilka wipów, parę black templarów i właśnie kilka zdjęć dużego modelu, ale nie spieszę się z nim bo robienie zdjęć rozleniwia moje chęci do malowania, tak jakby model mi się "opatrzył" i nudził :P
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Secret Project

Post by Ana »

mnie się moje i bez zdjęć opatrują i nudzą ^^
-- Ańa

Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

Dobrą taktyką na to jest malowanie kilku modeli na raz. I w momencie gdy już ci się nie chce w danym dniu jednego malować to chowasz go gdzieś do szafy itp. a bierzesz się za kolejny, i z tym tak samo. To taka swego rodzaju "trójpolówka" figurkowa i przynajmniej w moim przypadku działa :D
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Secret Project

Post by mr_Denial »

Kiedyś znalazłem kumpla w szafie, nie to, że mi się znudził, po prostu dawno temu się "naspawał" i odczuł potrzebę schowania się :bonk:

Tak tylko chciałem zagadać odnośnie chowania...

Wracając do treści poprawnych.
Ja podziwiam takich, którzy malują kilka modeli jednocześnie i kończą te prace....kiedyś... Ja muszę na siłę brnąć w jeden temat, bo inaczej nic nie skończę :|
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

Coś ty, tak jest dużo łatwiej, bo masz wrażenie jakbyś robił ciągle coś nowego, nudzi się dużo mniej, spróbuj kiedyś ;)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Secret Project

Post by Ana »

A ja wiem o czym mówi mr_Denial - Robisz to, bo coś Ci nie idzie przy modelu tak jak myślałeś - coś skopałeś. Bierzesz się za II model - odstawiasz problem na "później" i tak powstaje cała kolekcja figurek widm. Bo wyciągane są od wielkiego dzwonu, kiedy trzeba odkurzyć w szufladzie, albo w czasie chwilowego zapału. Wiem o czym mowa, bo takich widm Ci u nas wiele ^^
Ta metoda sprawdza mi się jedynie przy modelach zamówieniowych, bo te trzeba skończyć :D
-- Ańa

Image
Post Reply