[PL] RED'owe WIP'y

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Post Reply
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

[PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Ostatnio pracuję nad pracą na Hussara ale jakoś jak zobaczyłem model nowego Lorda Nurgla to nie wytrzymałem bo strasznie mi się podoba. Tak więc posiedziałem ze 2-3 godzinki nad nim no i tak teraz wygląda.

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Myślę że w poniedziałek najpóźniej wtorek pomaluję całego bo w sumie za wiele malowania przy tym modelu nie jest ale powiem wam że mam przy tym modelu sporą przyjemność z malowania. Jak wam się to widzi ??

-RED
Last edited by REDAV on 20 Sep 2011, o 22:40, edited 1 time in total.
Image
Kuzyn

Re: RED'owe WIP'y

Post by Kuzyn »

widzi mi się zacnie :clap: jakich kolorów użyłeś do skóry? wetblendingiem malowałeś? Też mi się model bardzo podoba, więc czekam na finisz :dance: jak jakość odlewu?
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: RED'owe WIP'y

Post by Maru »

skóra fajna powaga jest konkret
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Kuzyn wrote:widzi mi się zacnie :clap: jakich kolorów użyłeś do skóry? wetblendingiem malowałeś? Też mi się model bardzo podoba, więc czekam na finisz :dance: jak jakość odlewu?
Do skóry użyłem jako bazy Tallarn Flesh, cienie robiłem mieszanką Tallarn Flesh z Regal Blue i Blood Red. Rozjaśnienia robiłem najpierw mieszaną Tallart Flesh z Rooting Flesh a potem samym Bleched Bone i białym.

Jeśli chodzi o sam model to mój był bardzo dobrze odlany. Ogólnie jestem zaskoczony jakością nowych modeli lordów do Batla i powiem że GW naprawdę się w tej kwestii poprawiło tak wiec czysta przyjemność z malowania.

-RE
Image
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: RED'owe WIP'y

Post by Wojteq »

Mi podoba się sam model i mam zamiar sobie takowego nabyć.

Co do malowania, to porządnie to wygląda. Skóra jest odpowiednio niezdrowa.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: RED'owe WIP'y

Post by Maru »

to metal czy feildcast??
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Maru wrote:to metal czy feildcast??
Ani jedno anie drugie bo jest to jeden z nowych plastików. W sumie model składany z 4 części plus podstawka też kompletnie odlana z terenem. Leciutki i fajne detale. co ciekawe na wyprasce była data 2010 wiec można wnioskować że oni co najmniej modeli na rok do przodu maja już narobionych.
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: RED'owe WIP'y

Post by Maru »

hym niespodzewanka ...
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: RED'owe WIP'y

Post by Wojteq »

A to niespodzianka. Myślałem, że to finecast.
A nowe figsy do Dark Eldarów to też plastyki? Chodzi mi o tego wężocośtam.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: RED'owe WIP'y

Post by Slawol »

Ostrzę zęby na ten model od samego początku, a tu mi REDAV gra na nerwach WIP-em :P

Zapowiada się ciekawie, choć sam pewnie będę robił w innej kolorystyce. Muszę tylko najpierw model kupić ;)
REDAV wrote:co ciekawe na wyprasce była data 2010 wiec można wnioskować że oni co najmniej modeli na rok do przodu maja już narobionych.
A to akurat nic nowego, że modele są wypuszczanie z "opóźnieniem" :) Dotyczy to nie tylko figurek, ale także podręczników, zasad itp.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply