[PL] RED'owe WIP'y

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Trochę z dziadem powalczyłem chociaż czasu mało jak zawsze. Oczywiście freehand na płaszczyku do poprawki i w sumie kompletnie go przerobię. Czaszki będą jeszcze przybrudzone no i w tygodniu dorobię podstawkę. Tak poza tym to już praktycznie skończony. Jak wam się to widzi ??
ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Pozdrawiam,
RED
Image
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by gimiak »

Poza zlewającymi się płaszczami i freehandem daje radę. Srebrny i złoty dobrze wyszedł. Zapomniałeś jednak o najważniejszej ze sztuk, kropkowaniu. Bardzo dobrze... dostatecznie.
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
ARBAL
Posts: 263
Joined: 16 Nov 2008, o 11:11
Location: POLAND - Torun
Contact:

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by ARBAL »

Ni etrawie NMM ale wyszło super. Cos mi nie pasuje w tym płaszczu i freehandach...

@Gimiak - co to jest krpkowanie? :)
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Rozumiem ARBAL'u że nie lubisz NMM ale powiem ci że ja po prostu nie widzę modeli do Konfrontacji w metalikach bo mi osobiście pasuje to na gwałt :P. Oczywiście rozumiem że to tylko kwestia gustu. Freehandy jak pisałem do przerobienia więc będą inne a w zasadzie już są. Tak pozatym rozumiem że ok ?? :D
Image
ARBAL
Posts: 263
Joined: 16 Nov 2008, o 11:11
Location: POLAND - Torun
Contact:

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by ARBAL »

Nie mam sie do czego przyczepić. NMM poprostu nie lubię i tyle, ale tak jak napisałem tutaj wygląda to bardzo dobrze. Co z podstawką?
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Podstawka jeszcze się robi ale mam nadzieję że do końca tygodnia ją pomaluję i zaprezentuję cały model.
Jeśli chodzi o kropkowanie to taki motyw który nam się na spotkaniach malarskich The Brush Brothers narodził i jest to wyższy poziom wtajemniczenia niż krawędziowanie. Następnym razem zapraszamy to się nauczysz kropkować :P
Image
ARBAL
Posts: 263
Joined: 16 Nov 2008, o 11:11
Location: POLAND - Torun
Contact:

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by ARBAL »

:)
To krawędziowanie mozna zaliczyć do tajemnych sztuk malarskich? :)
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

ARBAL wrote::)
To krawędziowanie mozna zaliczyć do tajemnych sztuk malarskich? :)
Oczywiście tym bardziej że GW wydało do tego super świetne must have farby do krawędziowania :D
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by Slawol »

W zestawie z odpowniednio ściętymi pędzlami :D

Podobny freehand widziałem chyba u Alexi_Z, nie wiem, czy nawet nie na tym samym modelu :) Nie podoba mi się ani u niej, ani tutaj. Czerwony kolor do brązów, w dodatku takie drobne literki... Nic a nic mi nie gra, w dodatku nieczytelne to jest, zwłaszcza w cieniach. Jak dla mnie pudło.

I chyba wolałbym bez. Płaszcz jest wąski i bardzo mocno i głęboko pofałdowany i jakiekolwiek próby malowania wzoru są skazane na nieczytelny efekt.

P.S. ARBAL
Kropkowanie to - o ile Gimiak to ma na myśli - to taki tapping. Alexi_Z na kilku modelach to męczyła na płaszczach, a u nas Marta na Menhomie zdaje się ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
ARBAL
Posts: 263
Joined: 16 Nov 2008, o 11:11
Location: POLAND - Torun
Contact:

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by ARBAL »

aaaa dzięki Sławol to już wiem o co chodzi :)
Image
Post Reply