[PL] RED'owe WIP'y

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Oftop jak najbardziej ok. Co do zdjęć to kradnij Sławolu mi to nie przeszkadza :D
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by Slawol »

Już ukradłem i psuję powoli :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Hej, miałem znowu czas aby pomalować i coś takiego mi się urodziło :P

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Zostało mi jeszcze sporo pracy i poprawek bo momentami mi się wyjechało tu i tam albo nie jest jeszcze płynnie. Będzie battle damege i jakieś małe frehandy dla ozdoby. Chcę go pomalować na max bo w sumie miał być na Master of Immagination ale na inny konkurs też się nada. Co do podstawki to nie mam jeszcze pomysłu. Może wam coś się widzi ?? Ja jak coś planowałem zrobić go bardziej na jakiegoś oprawcę ala stojącego przy pieńku katowskim na jakiejś drewnianej konstrukcji.

Miłego oglądania :D
REDAV
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by sea.man »

Zbroja i zloto fajne, plasz ma zbyt ostre przejscia. Jak poprawisz bedzie fajny model :)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Dzięki. Postaram się poprawić tym bardziej, że na płaszczu chyba przgiołem z kontrastem i trochę go wygładzę i przytłumię.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by Slawol »

REDAV jak zwykle w formie :)

Model podoba mi się prawie cały. Nie podoba mi się płaszcz z tyłu, tzn. kolor. Zostawiłbym chyba taki ciemny brąz.

Poza tym NMM malujesz gładko, a płaszcze i fałdy znów tak trochę byle jak... Sam sobie zaniżasz ocenę :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Nie ma to jak zamieścić tutaj model o oceny bo zawsze można liczyć na pozytywny opierdziel od Sławola. Dzięki :clap:. No z płaszczami mam ostatnio problem i ten przemalowywałem ze dwa razy bo nie mogę dobrać koloru. Zapewne przy tym zostanę ale będę musiał go chyba przyciemnić bo za bardzo do jasnego wyszedłem a miejscami praktycznie do białego. Siądę w weekend na naszym spotkaniu malarskim to poprawię. Postaram się niedługo zamieścić jak mi poszło.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by Slawol »

Im mniej się starasz, tym więcej pożywki dla mnie. A ja nie przepuszczam okazji :D

A tak poważnie: odcień zły nie jest, bo mimo wszystko z rodziny brązów, ale dla mnie sytuacja wygląda podobnie, jak przy tej rudej z bronią :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by REDAV »

Wiesz akurat przy tym modelu to się staram jak mogę tyle że chyba mam jeszcze za mało doświadczenia albo rzadko maluję bo robię czasami błędy w doborach kolorów albo takie tam. Płaszcz poprawię ale kolor już chyba zostawię tyle że trochę przyciemnię bo rozjaśniony jest do białego no i pododaję glazy z kilku kolorów. Trochę będę jeszcze jego szatę poprawiał bo mi wlazłeś na ambicję :P.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] RED'owe WIP'y

Post by Slawol »

REDAV wrote:Trochę będę jeszcze jego szatę poprawiał bo mi wlazłeś na ambicję :P
Cała przyjemność po mojej stronie :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply