[PL] brudasy od ctana

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Marta »

Slawolu o tym pelikanie to chyba tylko prywatnie klikalismy (przy okazji psioczenia na 'marże' za przesypanie dayglow pigmentu z duzego pojemniczka do kilku malych:P), nie wiem czy pisalam cos na forum. Ale ktos napewno pisal:)

A co do podstawki z pajeczynami, to podoba mi sie bałdzo bałdzo, ale nie koniecznie do tego modelu. Nie bardzo na chwile obecna wiem jak wytlumaczyc ta skorodowana, ewidentnie saj-faj blache, pod figsa fantasy.
Ale sam efekt koniecznie trzeba bedzie stestowac:)

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Slawol »

Możliwe, że coś pokręciłem :think:

Edit: już mam link, a z Pelikanem to faktycznie inna rozmowa była :)

viewtopic.php?f=25&t=7818&p=145499&hilit=forged#p145499
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Rentall »

nie moge sie powstrzymać, ale durex play to do figurek jakie ma zastosowanie ? :mrgreen:
jakies smarowanie w aerografie ? :P
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

Rentall wrote:nie moge sie powstrzymać, ale durex play to do figurek jakie ma zastosowanie ? :mrgreen:
jakies smarowanie w aerografie ? :P
Tak, maczam pędzel w żelu, wtedy tak fajnie ślizga w rękach. Dodaję też zawsze do wody w której płukam pędzel. Wtedy farba się lepiej rozprowadza.

Dobra, czas pokazać coś ciekawszego niż żele w tle ;) To będzie podstawka pod tyfusa i 3 plague marinsów. Od czasu zrobienia fotek się już ruszyło znacznie do przodu bo nałożyłem jasnozielony kolor na blachy i zdrapałem farbę. Teraz krawędziowanie, później washe i inki a na końcu pigmenty i jakieś inne pierdoły.

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by przemo »

Fajny rdzawy klimacik! :)
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

Wziąłem sobie kolejnego eldara do paćkania, ale tym razem chciałem spróbować zrobić coś z NMM, jest to moje pierwsze poważniejsze podejście do tego stylu, szukam pomysłu co jeszcze z jego mieczem zrobić. Kolory na fotce niestety są spieprzone (pod kiepską lampką nie umiem robić lepszych :), sukienka która na fotce ma taki dziwny śmieszny kolor jest w rzeczywistości różowa... No ale mniejsza o kolory póki co, co sądzicie o takim rozłożeniu światła na non-metalikach?

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Rentall »

zwiekszylbym zdecydowanie kontrast, rozjasnienie srebra fajne, dołóż ciemniejsze miejsca i bedzie swiecić jak zarówka
Frost
Posts: 96
Joined: 23 Oct 2011, o 23:14
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Frost »

Queeka Ci zazdroszczę, świetnie wygląda, ja swojego za trochę pewnie zacznę (mam odłożoną juz armię Skavenów na jakieś 3500 pts - chcę polecieć hard corowo i pomalować całą od początku do końca bez przyrywania na inne figsy)
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Maru »

o ta dioramka pasuje wreszcie do nazwy tematu - "Brudasy" :)
a dork Eldar .. no ładny jest ..
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

i kolejny skończony chłopek znowu bez podstawki haahhaha, ale będzie jakaś mroczna jaskinia Duergarów. Jeśli macie jakieś pomysły na podstawkę dla tego pana to chętnie posłucham, bo ja narazie pomysłu na to nie mam :)

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Post Reply