[PL] 1 2 3... proba pedzla

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
umpa
Posts: 566
Joined: 5 May 2007, o 23:55
Location: Gdansk, Polska

Post by umpa »

Witaj witaj! Co by sie zabardzo nie rozwodzić, widać pozostałości z "głębokiego drybrushu" ale bez obrazy chodzi mi tylko o dobre aspekty. Bardzo ładnie i oby tak dalej! Pozdrawiam!
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

mi tam sie pomidor podoba - troche jeszcze bardziej go wygladzic wiecej czystosci i ostrosci i bedzie gitara na maxa :D no i nie bac sie kontrastow :P
Akasha

Post by Akasha »

Witam nową koleżankę w progach CofC! Czuj się jak u siebie, tylko nie pluj na podłogę :D Na pewno znajdziesz tu inspirację oraz mnóstwo pomocnych osób służących radą i doświadczeniem :)

Stwór miły dla oka, czysto pomalowany a kolory przy swej oryginalności stanowią całkiem miłą kompozycję. Tak trzymać! :clap:

Życzę samych sukcesów i niecierpliwie wyczekuję kolejnych prac :wink:
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

witam! jak zawsze, zycze dobrej zabawy i czekam na wiecej zdjec :)
W chwili obecnej skupiam sie na opanowaniu podstaw, czyli czystego, gladkiego malowania i odpowiednio mocnego swiatlocienia
czysto i gladko juz jest, a swiatlocien musisz wzmocnic, skoro chcesz mocny miec :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

Fajny jest :D
Ładne kolorki wybrałaś.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Post by Marta »

dziekuje wszystkim za mile slowa;]
Ciesze sie ze udalo sie w koncu jakos zapanowac nad prezentacja fot i przepraszam za utrudnienia.
Nastepne fotki bede wrzucac na photobucketa, z tymi juz nie chce robic wiecej zamieszania. Do picasy jestem przyzwyczajona, bo uzywam jej do uploadowania fot na swoja strone i do tej pory nie mialam z nia problemow, nie podejrzewalam wiec ze potrafi byc taka kaprysna.

Zgadzam sie calkowicie z Waszymi uwagami o mocniejszym cieniowaniu. Niestety wybralam sobie dosyc niewdzieczny kolor na poczatek i nie dalam rady jasniej go wyciagnac. Musze pocwiczyc:D Tak samo zreszta jak zenitalne oswietlenie, ktore probowalam tutaj zastosowac. Podejrzewam ze sporo zamieszania wprowadza sama fota, gdyz calkiem niechcacy wyszly mi tutaj dodatkowe bliki i "swiatla".
Nie da sie jednak ukryc, ze sporo pracy jeszcze mnie czeka zanim zapanuje w pelni nad tym co bym chciala uzyskac i nad tym co mi wychodzi:D

Edit:
Zeby nie mnozyc niepotrzebnie postow dorzucam pana Poganiacza. Faza dosyc zaawansowanego wipa.
Fotka niestety nie nalezy do najbardziej udanych, jednak brak doswiadczenia w fotografii "domowej" i koniecznosc wykonywania fot w pospiechu (jakies 4 kilo ciezkiego ADHD probuje mi co chwila zezrec obiekt fotografowany, albo przynajmniej zajac jego miejsce przed obiektywem) sprawiaja, ze nie szybko uda mi sie przedstawic fotki lepszej jakosci.

Nie do konca jednak rozumiem, czemu poznikaly mi prawie wszystkie cienie z figsa:(

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Poradzcie mi prosze, co moglabym zrobic ze skora, zeby nadal utrzymac ja w chlodnej tonacji a jednoczesnie nadac jej nieco wiarygodnosci.

pozdr.
m.
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Post by Gazza »

Cześć!
Bulaj fajny, jego poganiacz zresztą też, ale to ten pierwszy jest moim faworytem!
Pozdrawiam i czekam na więcej!
Cold "Strobe Light Network"
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

Chyba jedynie zostaje uzywanie przebarwien :D z niebieskosci fioletow i takich zimnych kolorow - ja bym sobie najpierw poeksperymentowal i zobaczyl jak to wyjdzie na zewnatrz - chociazby na palecie i potem przeszedla do roboty. Bardzo mnie niepokoi ten plaszcz z tylu - chodzi mi o rekaw - dziwnie to wyglada -> albo bym zarysowal krawedz albo bymtroche przyciemnil calosc. Przy okazji miejscami wyglada to troche tlusto i tak jakbys albo miala nierowne warstwy albo za grubo je nalozone (moze byc to tez wina zdjecia i oswietlenia). To tak tyle wstepu -> ps skore bym bardziej zielona zrobil z przebarwieniami sinymi - fiolety niebieskie purpury - gdzieniegdzie inny odcien zieleni i brazow.

pozdrawiam
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Post by Marta »

Witam po przerwie,
na tapecie jest pan skaven w fazie permanentnego wipa. Moze jak go pokaze publicznie chlopak sie zawstydzi i pozwoli sie wreszcie wykonczyc;]

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

W miare skonczona jest szata i skora (bez futra), a takze poprzeczka i sznury, chociaz na fotkach strasznie ginie kontrast wiec jak sie uda to go jeszcze wzmocnie.

pzdr
m.
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

jak dla mnei zapowiada się fajnie ale ma za czystą broń jak na szczuroludzia :)
jakis brazowy/pomarańczowy wash powinien załatwić sprawę
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Post Reply