[PL] W co i czym gracie ?

O tym co małe ludziki robią na polach, eee... stołach bitewnych ;)
Post Reply
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

to prawda - a kampania od necromundy jest naprawdę udana (zwłaszcza jak się dołoży parę - nawet tych oficjalnych - dodatków do niej), a jak się ma prowadzącego ją "mistrza gry" to w ogóle jest miodzio!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slipper

Post by Slipper »

A gra ktoś z was we "Władcę Pierścienia" ?
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

a nie "Władcę Pierścieni"? :curtain:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
jacoleko

Post by jacoleko »

to przecież w skrócie LOTR :)
Moria, Mordor, Isengard, Shire to armie jakie posiadam pomalowane
inne do tego systemu jescze nie tknięte a jest tego dużo (samym plastikiem i metalem nie gram)
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

A ja gralem w WFB podkreslam gralem ;) bo teraz dead is dead ;) mialem armijke VC i chyba bylem jednym z bardziej znanych ludzikow jesli chodzi o ta armie w polsce :) a na pomorzu to wogule chyba lepszego gracza VC nie bylo ;) - ale dobre czasy sie skonczyly (armia zostala zezlomowana wyprezdana kawalek po kawalku) teraz szykuje sie do bretonii - dziwne co nie ?? maluje miliardy pegazow i traf chcial ze ta armie chce zbierac ;) - oraz do 7ed VC ... w 40k mialem zamiar rozpoczac swoje podboje zbierajac tyranidow ale cos finanse nie pozwolily na to .. No to teraz zostaje mi malowanie :D
Slipper

Post by Slipper »

Nowość - powracam do Władcy Pierścienia (będę grał elfami leśnymi, albo elfami wysokimi) ;) A co do 40k to nie mogę się do końca zdecydować na zakon, wszystko mi się podoba, a zarazem czegoś brakuje ;] Chyba stworze własny, ale nie wiem na czym to polega ;) Ok, a teraz taki mały Offtopic - Czy ktoś wie, czy można stworzyć zakon na zasadach (czyli bez zasad) takich jakich Ultrasi mają :) ? Czyli czy można zrobić tak - wymyślam zakon o nazwie np. Fire Angels i czy mogę grać tak jakbym grał UM ? - Koniec Offtoicku ;)


Pozdro Slipper ;)
MartiusMarsGradivus

Post by MartiusMarsGradivus »

oczywiscie :D
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Slipper wrote:miałem drobną przygode z LOTR'em, ale to tylko przejściowy system był ;) Za proste, ja wole trudniejsze i figurki za małe jak dla mnie ;)
:juggle:
Slipper wrote:Nowość - powracam do Władcy Pierścienia
:trampolin:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slipper

Post by Slipper »

Wiem, dziwicie się, że wracam, ale ostatnio znalazłem 30 figurek elfów leśnych i żal mi wyrzucać :) A jeżeli chodiz o sprzedaż, to oczywiste, że zostały tylko dlatego, bo nie udało mi się opylić ich ;) A przy okazji mogę się podszkolić w malowaniu i coś 8) Rozumiecie :?:

PS. Oczywiste jest to, że i tak wolę 40k ;)

Pozdrawiam
Michał
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

to w koncu Michał czy Slipper? :juggle:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Post Reply