[PL] W co i czym gracie ?

O tym co małe ludziki robią na polach, eee... stołach bitewnych ;)
Post Reply
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

hmmm.. jestem bardzo ciekawy jak gra sie w BFG, wiem ze jeden ziom w CUBE w to gra.. ciekawie tez wyglada aeronautica imperialis.. (czytałem gdzies raport bitewny).. no ale na razie czeka mnie wzmocnienie mojej armi khadoru ;) wiec pewnie i tak skonczy sie na czytaniu raportów ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Slipper

Post by Slipper »

A co powiecie o necromundzie ? ;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

plusy? warhammer 40K (2 edycja) w skali skirmish, z bardzo udanymi zasadami kampanii w fajnym świecie
minusy? statycznośc rozgrywki, sztywna tura, przewidywalność rozwoju wydarzeń, zerowa "mgła wojny"
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slipper

Post by Slipper »

A masz jakieś linki do stron o tej grze ? :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slipper

Post by Slipper »

Szukałem, ale nic ciekawego nie wyszukałem ;) Dzięki :P
Szary
Posts: 1584
Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:

Post by Szary »

Zapraszam do Krakowa. U nas się gra we wszystko :) włącznie z BFG czy Aeronautica, Mordheimem czy Necromunda :)
Jeszcze tylko BB brakuje, ale co poniektórzy gracze uskuteczniają tę rozgrywkę na żywo w zespole Kraków Tigers ;)
Szary

Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

mahon wrote:minusy? statycznośc rozgrywki, sztywna tura, przewidywalność rozwoju wydarzeń, zerowa "mgła wojny"
to zalezy jak sie gra... :roll:
nasze zasady z bitwy na bitwe coraz bardziej odchodza od podrecznikowych :scholar:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

@szary - wszystko? czy wszystkie gry GW? :P
Gracie może w Dogs of War? A może w Fire As She Bears? A może w Johnny Rebb? Starmada X? Dirtside? Panzermarsch? Stargrunt II? rozumiesz co mam na myśli - sprowadzanie "wszystkiego" do gier GW jest takim uproszczeniem jak sprowadzenie "wszystkich samochodów" do Fordów...

@demi - ja mowię o grze takiej jaka jest, a nie o waszym wariancie. do tego o pierwszej edycji bo tę znam lepiej...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

w necromundzie i innych tego typu grach skirmishowych GW najfajniejsze sa kampanie i ogólnie opcja rozwoju bandy/gangu.. pamietam ze jak gralem w gorke najzabawniejsze było to co sie działo po bitwie.. kupowanie ulepszen, nowych wojowników.. nowe bajeranckie zdolnosci.. próba leczenia rannych orków która konczyła sie wszczepieniem mózgu squiga lub jakichs cybernetycznych bajerów.. ech.. smiesznie było do dzis mam gdzies na kartce swoja troszeczke przepakowana bandę a na półce kilka garsci zielonych ludków i troche pojazdów ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Post Reply