[PL] zUe sklepy

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Maru »

hym ja od nich zamawiałem Hassle free .. przyszło ale z terminem jak by z Zimbabwe wysyłali ... natomiast teraz ich strona jest err 404 not found ... może coś jest na rzeczy
bo wiem że początki były bardzo dobre , szybkie wysyłki i dobry kontakt - ale to było z 3 lata temu
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Flameon »

Nieno sorry ale niefarta? To nie jest firma która obsługuje tysiące klientów dziennie żeby Daniel mógł mieć niefarta i zostawać jakoś pomijany w natłoku zamówień. Podejrzewam ,ze maja raczej kilku tygodniowo, a Daniela po prostu zlewali bo nie mają towaru i z jakiegoś powodu nie zdobyli go przez tyle miesięcy. A tak btw Napisz im oficjalnego maila ,że odstępujesz od umowy kupna/sprzedaży i zgodnie z ustawa mają od tego momentu 2 tygodnie na zwrot pieniędzy. Bo jak tak tylko im piszesz ,że chcesz kasę to troszkę inaczej wygląda z prawnego punktu widzenia.
MiSiU
Posts: 652
Joined: 6 Nov 2006, o 11:34
Location: Under the bridge...

Re: [PL] zUe sklepy

Post by MiSiU »

Ja zamawiałem u nich parę rzeczy i rekord dochodzenia zamówienia, to było 4 miesiące :D Choć przy okazji dostałem bonusa przeprosinowego. Generalnie to znam chłopaków, którzy to prowadzą i wiem że zawodowo mają jakąś działalność a sklep traktują niejako "hobbystycznie" stąd kulejąca momentami obsługa klienta. Ale z drugiej strony jedyny sklep z którego można tanio kupić 1 rękę, czy kawałeczek płytki ryflowanej :cry:
Do not underestimate the power of stupid people in large numbers...
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Flameon »

Ja dorzucam do listy sklep www.monolith-icon.eu/
Zamówiłem u nich dwa tygodnie temu figurkę którą mają dostępną w sklepie, 11 dni temu napisali mi ,że pieniądze zaksięgowali na koncie, i od tego czasu cisza. Od 11 dni nie chce im się po prostu wysłać modelu, zdecydowanie odradzam bo to jest zwyczajne olewanie klienta.
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Rakso the slayer »

Monolith już dawno olał klientów przynajmniej polskich. Robius przed wakacjami mówił, że zamierzają skupić się głównie na zagranicy, ale doszło do tego, że po prostu totalnie olewają zamówienia z kraju, a mimo to sklep dalej działa i towar na stronie jest. Gracze już od kilku miesięcy narzekają na Monolith Icon, chyba nikt nie dostał towaru od nich ostatnio, wielu czeka wciąż na zwrot kasy, a od września/października MI nie odbierają nawet telefonów.
Tak więc odradzam zakupy tam, a szkoda bo dawniej uważałem ich za fajny sklep.
Image
Greebo

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Greebo »

Ja w Monolith Icon czekałem 2 miesiące na figurkę która też jest na stanie. Co tydzień wysyłałem im maila. Żadnej odpowiedzi nie było, telefon głuchy. Ruszyło się dopiero jak napisałem to co Flameon zaproponował wyżej czyli oficjalnie brzmiącego maila ze odstepuje od umowy kupna/sprzedazy bo nie wywiazali sie ze swojej czesci umowy bla bla... padło nawet słowo policja. Ktoś te maile jednak czyta bo szybko się ruszyło, odpisali mi już po godzinie i nagle sie okazało ze paczka wyszła juz dawno temu i to pewnie poczta bo jak wszyscy wiemy na poczcie kradną i ze gdyby wiedzieli wczesniej to cos by z tym zrobili ale teraz juz za poźno wiec odsyłaja kasę. Ale halo ja przecież już od miesiaca do nich pisałem ze cos nie gra... Kasa wróciła tego samego dnia.

Jestem człowiekiem cierpliwym i nie mam problemu z opóźnieniami w wysyłce, różne są sytuacje, doskonale to rozumiem... No ale to tutaj... rozmawiałem już z paroma osobami o tym sklepie i za każdym razem ta sama historia. To nie jest olewanie klienta... Nazwijmy rzeczy po imieniu, to jest oszukiwanie ludzi. Naprawdę, ostrzegam przed tym "sklepem"
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Flameon »

Ja to mam jakiegoś pecha do zamówienia modeli na tego CB, jeden zamówiłem u Namelessa i jego dostawca też coś nawala bo drugi miesiąc już chyba czekam i nadal nie dostał figurki, to teraz zamówiłem dodatkowo u nich, i tez lipa, jak tak dalej pójdzie to nigdy nie zdobędę modelu do singla Fantasy :P
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Rakso the slayer »

Złe dobrego początki ;) Trzymam kciuki.
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Flameon »

Napisałem im emaila pełnego prawniczego bełkotu i następnego dnia odpisali ,że pieniądze już zostały przelane z powrotem na moje konto :P
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Maru »

to niech ci jeszcze ludka na te konto wyślą ..
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Post Reply