[PL] zUe sklepy

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Flameon »

Miło by było, ale nie zamierzam już więcej niczego u nich zamawiać. Najzabawniejsze w tym jest to ,że sami na własnej stronie piszą ,że jeżeli model mają w magazynie to wysyłają go w przeciągu 2 max 3 dni :/ jak to mawia mój kolega "Nie ma to jak robić sobie z gęby cholewę"
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Gildor »

Czas na odkopanie tematu :D

Witajcie.

Jakieś pół roku temu zrobiłem zamówienie w sklepie "Szał dla plastyków"(http://szal-art.pl/). Kupowałem pędzle Kozłowskiego. Wszystko doszło ale kilka nie miało ochronki na włosie przez co się trochę nastroszyły. Kozłowskie to stosunkowo dobre pędzle z włosem Kolinsky więc trochę je possałem i były jak nówki ale uważam,że taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Poinformowałem o tym sklep a oni mnie ładnie przeprosili, heh.

Parę dni temu zrobiłem tam zamówienie po raz kolejny,myśląc,że wyciągnęli wnioski. Przed wysyłką przypomniałem,że ostatni raz dali ciała i żeby teraz nie popełnili tego samego błędu. Dostałem taką odpowiedź:
Witamy,
pędzelki które my otrzymujemy nie wszystkie posiadają nakładki
plastikowe. Często w transporcie od dostawcy spadają. Nie jesteśmy w
stanie poświęcić czas na zakładanie plastikowych osłonek na setki
pędzli.
zespół szał-art
I teraz nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie są w stanie poświęcić czasu na zakładanie pędzli ale na księgowanie kasy to im pewnie go nie brakuje. Podejście na zasadzie zapłać i spier*, brak słów. Jestem strasznie zbulwersoway bo jak już coś sprzedaję to dbam o to żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. Zawsze wydawało mi się,ze ludzie dla,których sklep jest źródłem utrzymania dbają nawet bardziej. Heh jak człowiek się może pomylić :doh:
Czekam na przesyłkę, z tym też się nie śpieszą, zapłaciłem za kuriera a czekam 5 dni.
Będę Was informował co i jak, może komuś informacja o tym sklepie będzie potrzebna.
Może wyolbrzymiam ale dla mnie taka odpowiedź dla klienta to szczyt chamstwa.

Pozdrawiam
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Slawol »

Ano widzisz. Zawsze można zwalić na kogoś winę, odwrócić, żeby samemu się wywinąć, typowe u niepoważnych ludzi i tchórzy schowanych za swoją barykadą. Dostawca może sobie być partaczem, to ich sprawa, z kim współpracują, ale skoro sklep bezpośrednio tak się do klienta odzywa, to już wiesz, co dalej robić ;) Widocznie dostają towar, wstawiają do pudełek i jadą dalej.

Pewnie sobie myślą, że się o takie bzdruy wykłócasz. Zawsze możesz im jeszcze powiedzieć grzecznie, co o tym myślisz (zwłaszcza o kurierze, który jedzie do Ciebie tydzień roboczy), a potem zmień sklep. Opinia już poszła w świat i tyle.

Wypadki się zdarzają i każda firma może się potknąć, pewnie, ale po którymś razie można się już irytować. Opinia się na pewno przyda, poza tym Google też pomaga przy wyborze firm ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Nameless »

Gildor wrote:I teraz nie wiem czy się śmiać czy płakać.
ani jedno, ani drugie, tylko trzecie - zmienic dostawce. dzieki za info.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Gildor »

Pewnie,że tak :)
Odnośnie tego kuriera,który tak długo szedł. Okazało się,że nie jest to ich wina. Po prostu przelew utknął w banku ale wszystko już naprostowałem i pieniążki wypłynęły.
Będę informował jak się sprawa dalej potoczy i postaram się o jakieś zdjęcia jak był zapakowany towar.
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Gildor »

Dobra,przesyłka jest już u mnie.
Doszła cała, o dziwo wszystkie pędzelki miały osłonkę (nawet te gratisowe)! Także prawdziwy szał :D
Na zdjęciu widać zawartość mojej przesyłki. Pędzelki były owinięte folią bąbelkową (dokładniej niż na zdjęciu).
ImageClick to see full-sized image
Wniosek z zakupów jest taki,że jak się upomnisz to jest szansa,że po ostrzejszej wymianie maili dostaniesz to co Ci się należy i za co zapłaciłeś. Jak nie (tak jak ja za pierwszym razem) to wyślą Ci towar,który po drodze może ulec zniszczeniu przez złe zapakowanie. Nie polecam.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Slawol »

No to i dobrze, że się pozytywnie zakończyło. Nie można było tak od razu?
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply