[PL] W sprawie farb

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Nameless »

Gildor wrote:Ostatnio weszły seciki Andrei, na stronie producenta te farbki są sprzedawane również na sztuki.
Czytałem gdzieś (może plota), że Andreiki to przelane Vallejki, nie wiem ile jest w tym prawdy, rozmawiałem ze znajomym co ostatnio kupił sobie ich czarny zestaw i mówi,że jest zadowolony.
z tego co mi wiadomo:
1. farby z zestawow Andrei nie sa dostepne osobno. Owszem, Andrea ma cala linie (a nawet dwie) farb, ktore mozesz kupowac na sztuki, ale to nie te pakuje do zestawow.
2. to nie sa vallejo, ale podobno sa produkowane w tym samym miejscu :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Adasko »

Wybaczcie nekromancję, ale nie chciałem zakładać nowego tematu a ten wydał mi się odpowiedni:

1. Znacie jakiś działający "porównywacz kolorów"? Do tej pory korzystałem z http://colors.silicon-dragons.com/full_line.php ale umarł

2. W jakich (polskich, bo zamawiać zza granicy 2 farbek nie chce) można dostać obecnie farby P3 (poza mgłą)?

3. Żółty i czerwony ink GW (te stare, nieprodukowane) po białym podkładzie malują się same - czy podobnie ma się sprawa z inkami innych firm (Vallejo, P3, jakieś dla plastyków)?

4. Jak radzicie sobie z różnicami w "świeceniu" farb? Np supermatowe RMS vs połyskujące P3? (Bardzo lubię jedne i drugie (reapery które mam to moje ulubione farbki, poza blood redem))

Pozdrawiam:)
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Rentall »

cytadela ma p3, ale nie wszystkie
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Adasko »

No właśnie ten w tym ich nowym sklepie nie ma w ogóle
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Marta »

kup 5 farb:D w http://maelstromgames.co.uk/ dostaniesz przesylke gratis
maja i p3, cytadelki, coat d'arms, vallejo, kupe mediow, mas modelarskich i innych ***
no i figurki maja:D

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Mike

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Mike »

Mealstroma polecam, robię tam często zakupy i jeszcze nie miałem z nimi problemów. Czas czekania na paczkę to 1-2 tyg.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Marta »

Mike wrote: Czas czekania na paczkę to 1-2 tyg.
Ja tyle samo mniej wiecej czekam na paczki z PL wiec to w miare normalny czas.
Jak maja wszystko na stanie, to wysylaja w ciagu dnia, dwoch.
Teraz po raz pierwszy zamowilam cos na co trzeba poczekac na dostawe, zobaczymy jak dlugo sie to zejdzie.

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Mike

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Mike »

Marta wrote:Ja tyle samo mniej wiecej czekam na paczki z PL wiec to w miare normalny czas
Na szczęście nie jest to loteria jak paczki z Chin, raz jest to tydzień, a innym razem prawie dwa miesiące.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Marta »

Mike wrote: Na szczęście nie jest to loteria jak paczki z Chin, raz jest to tydzień, a innym razem prawie dwa miesiące.
powiedz mi to jutro albo pojutrze, jak nie dojdzie do mnie jeszcze paczka z demonem ze sklepu z Birmingham...

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] W sprawie farb

Post by Adasko »

No wlasnie znam maelstrom ale akurat to, co chcialem (armor wash i menoth white highlight) jest od paru tygodni niedostepne :(
Post Reply