[PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Post Reply
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

[PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Post by juszczynk »

Tak jak w temacie . Zalezy mi na regularnych zajeciach poniewaz ostatnie zajecia na ktore uczeszczalem niestety nijak mialy sie do mojego rozwoju dot. malowaniu figurek , a pani w sklepie z figurkami w duzej mierze malowala je za mnie i przez to nie nauczylem sie nic nowego .(Cytadela , Warszawa) Jedynie co poznalem to podstawy ( pinowanie , modelowanie podstawki , podklad , usuwanie nadlewek itd.
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

[PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Post by juszczynk »

Jesli zabrzmialo to jako jakis nakaz alboo cos z negatywnym zabarwieniem to przepraszam . Miala wyjsc prosba a wyszlo jak zawsze :cry:
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Post by Nameless »

poczekaj troche, pewnie niedlugo zajrzy tu ktos z wawy i sie odezwie. a w miedzyczasie rozejrzyj sie po forum, bo moze taki temat juz istnieje ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Post by juszczynk »

up
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Post by jon »

Dom Kultury „Rakowiec” na Ochocie. Zajęcia w każdy czwartek w godz. 17:00-20:00. Poniekąd maczałem swoje wredne organizatorskie łapska w tworzeniu tej grupy dlatego skromnie polecam. Koszt 60pln/m-c. Biorąc pod uwagę, że to 12h/mc to jedne z najtańszych zajęć w tym przybytku, poniekąd znanym na pewno niekórym forumowiczom CoC jako przyjazny figurkowemu hobby. Trzeba po prostu opłacić salę i instruktora (który pilnuje żeby uczestnicy nie żarli za dużo kleju oraz metalików, a oprócz tego czasami jeszcze uczy jak malować, konwertować etc :) Fajna i luźna atmosfera - najmłodsza uczestniczka ma 9 latek i w 2011r zdobyła ‚best juniora’ na pewnym konkursie, który mam przyjemność od 4 lat organizować - więc jak widać można się czegoś nauczyć. Tomek (instruktor) podchodzi zupełnie indywidualnie do każdego uczestnika, więc nie ma problemu jeżeli jesteś dopiero ‚na początku drogi”. Grupa nie ma praktycznie ograniczeń wiekowych, ale aktualnie oscyluje w przedziale 9-17 lat - pomijając staruchów (30+) czyli Tomka, Asię (jego żonkę) i mnie. Jak dla forumowicza CoC możemy się umówić, że przyjdziesz na jedne zajęcia bez płacenia i potem zdecydujesz - jak Ci się nie spodoba klimat, uczestnicy, albo przestraszysz się instruktora to po prostu będziesz szukał innych miejsc a jak stwierdzisz, że jest ok to od następnego razu będziesz zostawiał w kasie dkr grubą $$$, o której wspomniałem wcześniej. Jakbyś miał jakieś pytania to pm’uj do mnie.
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] Regularne warsztaty w warszawie i okolicach

Post by juszczynk »

spoko wpadne do was za tydzien jak wyzdrowieje dzieki za info :)
Post Reply