[PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
metalfan

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by metalfan »

Będzie nam miło :)

O konkursie pamiętam i staram się tu zaglądać ;)
metalfan

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by metalfan »

Kto z Was się pojawi? :)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by przemo »

Ja :)
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by lisius »

Witam, Pewnie wpadnę nawet z modelami ale mam pytanie do organizatorów - jak jest z podstawkami scenicznymi, można będzie postawić model pojedyńczy zamiast podstwki max - terminatora na malą podtsawkę sceniczną? Co z pojazdami - czy można flyer też osadzić na podstawce scenicznej zamiast klasycznej?
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by szczurek_ »

Kto z Was się pojawi?
Ja powinienem sie zjawic ,chociaz nie mam wolnego w robocie :D Musze tylko ogarnac osobe do dobioru pracy :mrgreen:
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by przemo »

Hehe :) Mam podobny problem z czasem. Wszystko zależy od godzin zgłaszania prac i ich odbioru.
metalfan

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by metalfan »

To może napiszcie jakie godziny najlepiej Wam będą pasować :D

Generalnie turniej w sobotę jest od 9:30 do 20:30 ( o 21 max musimy wyparować na afterparty), konkursem zajmuje się obecnie już były pracownik Mediateki we współpracy z Faberami, ale myślę, że jesteśmy na tyle elastyczni, że możemy wziąć Wasze sugestie pod uwagę (ja się zastanawiałem nad zgłoszeniami np. do 12).

W tym tygodniu postaram się jeszcze upewnić, że będzie tych prac trochę - nie wiem czy np. Hortwerth zamierza przejechać, ale z 3city i samym MAS mamy niezły kontakt i chociażby zgłoszenie czegoś za pośrednictwem kolegów z Trójmiasta było by miłe :)

Mamy też gościa z klubu Adeptus Mechanicus, który może pro malarzem nie jest, ale wychodzi mu to całkiem przyzwoicie, a ma bardzo dużo modeli z Forge World - taki Lord of Change może być niezłą atrakcją dla odwiedzających.

DMP zbiega się z otwarciem sklepu GW w Złotych Tarasach w sobotę 21 kwietnia - nie wiem czy to przypadek, ale ode mnie wiedzieli wcześniej o turnieju ;)


Jak ktoś będzie chciał odebrać modele w niedzielę (do 18 musimy sprzątnąć), to nie będzie problemu i na pewno nic nie zginie.

Jeśli chodzi o podstawki sceniczne - nie widzę problemu, kategoryzacja prac jest zależna od podstawek 'natywnych', czyli tego co (zazwyczaj) dostajemy w pudełku. Jak ktoś zgłosi Calgara na podstawce scenicznej to nadal będzie to duży model, ale nie monstrum.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by przemo »

Super. W takim razie jak prace można dawać już od 9.30 to dam radę rano przyjechać i przywieźć co trzeba.

Prac kilka chyba będziesz miał - na forum kilka osób szykuje się i maluje swoje figuraski :)
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by Maru »

:banghead: o ja .. dopiero teraz mejle sprawdziłem ... :banghead:
ech ... mam nadzieję że będzie relacja :doh:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
metalfan

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by metalfan »

OK, myślę, że da radę zrobić przyjmowanie od 9:30 - po prostu będzie do tego wyznaczona osoba. My będziemy na miejscu od 9, gramy od 9:45.

Nie wiem ile będę mieć kamer do dyspozycji, bo na razie takich przyzwoitych mam swoje 2. Rok temu robiłem już streaming, ale była to prowizorka - w tym roku chcę tam dzień wcześniej wszytko poustawiać, żeby w sobotę tylko kliknąć i wszystko będzie śmigać :)

Tak więc zależnie od ilości sprzętu do dyspozycji oraz jak z tym wszystkim będzie się wyrabiać mój komputer oraz łącze internetowe, to objęty transmisją na żywo będzie mniejszy lub większy fragment imprezy.
Post Reply