[PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by Rakso the slayer »

Dzięki wszystkim za pozytywne wsparcie i miłe słowo.
Konkurs jak i Mad Days już za nami. Jeśli chodzi o całość imprezy to pechowy 13 Falkon i czarne Licho udzieliło nam nieco pecha przez co nie wszystko wyszło do końca tak jak planowaliśmy ale mamy nadzieję, że mimo to dobrze się bawiliście :)

Dziękuję wszystkim, którzy przyjechali do Lublina, z pracami czy nawet tylko dla towarzystwa. Zawsze miło jest się z Wami spotkać. Żałuję jedynie, że w całym tym zabieganiu nie mieliśmy więcej czasu żeby pogadać.

Dziękuję chłopakom - Camelsonowi, Lolerowi, Przemkowi, Kamilowi, Czopkowi - za poprowadzenie warsztatów. Obiecujemy, że w przyszłości będą odbywać się one w bardziej komfortowych warunkach.

Zdjęcia prac możecie znaleźć tutaj:
http://maddays.pl/moi2012.html

Jako, że czarne kocisko wyczerpało nam baterię w aparacie i niecnie ukryło kabel przez co nie mogliśmy go podładować w galerii brakuje zdjęcia jednej pracy z kategorii Diorama. Był to terminator squad Buddy. Z tego samego powodu nie ma też zdjęć prac speedpaintingowych.


Ostatnia, bardzo ważna rzecz.
Jak wiecie w tym roku mieliśmy specjalną nagrodę fundowaną przez Ścibora, superaśną rzeźbę krasnoluda, którą widzicie poniżej:
ImageClick to see full-sized image

Wstyd się przyznać ale zapomnieliśmy jej przyznać :doh: Wina leży tu całkowicie po mojej stronie, biegając między turniejami, ocenianiem prac, red roomem konwentowym i jeszcze kilkoma innymi miejscami, w których byłem pilnie potrzebny zapomniałem na śmierć o tej nagrodzie :(

Krasnolud trafić miał do osoby, która w swej pracy wykorzystała modele lub podstawki Scibor Monstrous Miniatures. W tej kategorii nie były brane pod uwagę prace Karola Rudyka, z resztą również zgodnie z jego sugestią, jako osoby współpracującej ze Ściborem. W związku z tym nagroda trafia do Jerzego "JerzyKa" Krzyżanowskiego za poniższą pracę:

ImageClick to see full-sized image

Chciałbym najmocniej przeprosić wszystkich za tą sytuację, w szczególności Jerzyka oraz Ścibora. Statuetka zostanie wysłana w tym tygodniu do jej nowego właściciela.


Pozdrawiam
Oskar
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by JerzyK »

Dzięki za tę wspaniałą nagrodę! (Wam za jej rozdanie i Sciborowi za ufundowanie :D ) Impreza była super i za rok też możecie liczyć na moją obecność ;) Jako organizatorzy mieliście multum rzeczy do ogarnięcia (podziwiam Was za to, że się udało wszystko dopiąć) i małe niedopatrzenia nie zmieniają niezwykle pozytywnego obrazu imprezy.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by Nameless »

fantastyczne prace, gratulacje dla wszystkich co organizowali, pomagali, przyjechali i/lub wygrali :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by sea.man »

swietna jakosc zdjec :clap:
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by Rakso the slayer »

Dziękuję :)
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by Marta »

Z lekkim poslizgiem, ale dzieki wielkie za imrpeze. Milo bylo sie spotkac i pogadac o hobby;]

A tutaj moje fociszcza, z krotkim wytlumaczeniem czemu ich tak malo;p
Szalu nie ma jakosciowo zdecydowanie, ale cos moze widac.

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Vazhyl
(Forum newbie)
Posts: 22
Joined: 30 Mar 2008, o 01:48
Location: WarForge
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by Vazhyl »

Wyrazy uznania dla White-Tree za organizację MoI i szacunek dla uczestników konkursu za trud włożony w przygotowanie modeli. Moim osobistym numerem jeden była diorama z Dorotką :)
Mam nadzieję, że "żelastwo" sponsorowane przez JAMĘ ucieszyło zwycięzców i być może kiedyś będę miał okazję obejrzeć te modele pomalowane na następny konkurs.
JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla modelarzy
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Master of Imagination 24 listopad 2012 Lublin

Post by Ignis »

Vazhyl wrote: Mam nadzieję, że "żelastwo" sponsorowane przez JAMĘ ucieszyło zwycięzców i być może kiedyś będę miał okazję obejrzeć te modele pomalowane na następny konkurs.
Też mam taką szczerą nadzieję i to na MoI :)

W sumie to liczymy, że rozdane nagrody za ponad 5500 zł zachęcą ludzi do przyjazdu na MoI w przyszłości, tak aby konkurs rozwijał się też pod względem ilości prac :)
Image
Post Reply