[PL] Młodzi malarze w Polsce

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by Wojteq »

a Tak BTW są jakieś tego typu spotkania w Krakowie? Jest Ctan, jest Flameon, pewnie ktoś jeszcze. Może byliby chętni coś takiego poprowadzić?
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by dead »

a to w bardzie np nie ma czegos takiego ?
KeraM
Posts: 197
Joined: 25 Feb 2011, o 23:47
Location: Wroclaw,Poland

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by KeraM »

czlowiek.morze wrote:KeraM - przejdz sie do Boltera w piatek po 20 na Wieczor Weteranow. Zobaczysz mase fajnych figurek, w co ludzie graja, Loler daje lekcje malowania i wroci tobie ochota.
Na razie nie mogę bo jestem chory,ale w następny może sie pojawie :)
....Why do we fall? So we can learn to pick ourselves up.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by Nameless »

ja mysle, ze kazdy z nas ma takie okresy... nie samymi figurkami czlowiek zyje. jest jeszcze praca, szkola, rodzina, ksiazki, filmy, inne hobby, inne obowiazki.
nie ma sie co zalamywac, nie ma co od razu oglaszac odejscia od hobby. dajcie sobie ludzie troche czasu, cos (predzej czy pozniej) znow obudzi ta iskierke. moze takie spotkanie z innymi malarzami, moze jakas inspirujaca figurka, moze jakas impreza/konkurs - stacjonarny czy online)...
a moze po prostu chec wroci ot tak :)

trzymajcie sie mlodzi, a ja trzymam za was kciuki!
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by mahon »

Nameless wrote:nie ma sie co zalamywac, nie ma co od razu oglaszac odejscia od hobby
myślę że to jest kluczowe. niektórzy mieli przerwy wieloletnie. po co zaraz rzucać takie deklaracje?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Mike

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by Mike »

mahon wrote: po co zaraz rzucać takie deklaracje?
Bo to bardziej zwraca uwagę ;).
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Młodzi malarze w Polsce

Post by Flameon »

Bo dzisiejszej młodzieży nic tylko głowy w dup*e! A malować to już się nie chce! :x

A tak na poważnie to chłopaki są w takim wieku ,że mają dużo innych ,ważniejszych rzeczy w głowie. Nie ma co się spinać, wrócicie do malowania jak będziecie mieli ochotę. Ja tez miałem ponad roczną przerwę i lepiej mi się teraz maluje niż wtedy jak już mam życiowe sprawy poukładane. :)
No i pójdziecie na studia to znowu wam się malować odechce na rzecz chlania i leczenia kaca przeplatanego egzaminami i bieganiem za profesorami :D

Szary jeszcze czasem przyjeżdża, można by coś wymyślić ale do barda nie za bardzo mam ochotę iść bo pracujący tam goście albo kazali mi czekać bardzo długo zanim ktokolwiek był łaskaw zwrócić na mnie uwagę to jeszcze kilka razy byli strasznie chamscy.
Post Reply