[PL] Czy przyjechałbyś na wystawę figurek?

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)

Czy przyjechałbyś na wystawę figurek, która nie byłaby konkursem?

Pewnie! Dla mnie liczy się (...)
17
71%
Raczej tak, chyba że (...)
4
17%
Raczej nie, ale gdyby przypadkiem (...)
1
4%
Zdecydowanie nie. Jak nie ma rywalizacji to nie ma sensu, ponieważ (...)
1
4%
Denne te odpowiedzi! Chciałem powiedzieć, że (...)
1
4%
 
Total votes: 24

mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Czy przyjechałbyś na wystawę figurek?

Post by mahon »

Dzięki, Przemo, za bardzo cenne uwagi. Tym cenniejsze, że z zupełnie innej perspektywy, która mogła przypadkiem uciec niezauważona.

Masz dużo racji. Czyli dochodzą 2 czynniki przemawiające za konkursem:
1. rywalizacja (ja takiej potrzeby nie mam - nie tylko w temacie figurek, może dlatego wystarcza mi forma wystawy)
2. wartość "marketingowa" konkursu (na tym też mi nie zależy)

pewnie to tłumaczy moje podejście :)

a co wystawy jako części konkursu ("gablotka pozakonkursowa") to rzeczywiście ciężko bazować na tym, że "może ktoś coś przywiezie" i ileś pewniaków trzeba by mieć nagranych.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: [PL] Czy przyjechałbyś na wystawę figurek?

Post by Wojteq »

Zaznaczyłem 1 opcję i z racji wielokropka głupio bym się czuł, gdybym tej myśli nie rozwinął.

Bardzo chętnie przyjechalbym na taką wystawę, gdyby połączona była z warsztatami. Na huzara przyjechałem bez pracy (źle rozplanowałem czas i nie dokończyłem), ale przejechałem 300km właśnie po to, żeby wysłuchać warsztatów IMO bardzo przydatnych, za co dzięki Ani i Camelowi.

Teraz tylko Marta przywiozła jakieś pozakonkursowe prace, a fajnie byłoby zobaczyć nie tylko jej wypociny (pal licho, czy skończone - pooglądałbym nawet WiP-y)

Co do wimienionej wyżej wartości marketingowej, to bez połączenia z większa imprezą figurkową (np. Mad Days) to ta myśl nie ma sensu, bo przyjdzie raczej stałe grono malarzy i nikt postronny tych prac nie zobaczy.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Czy przyjechałbyś na wystawę figurek?

Post by Marta »

Wojteq wrote:... bo przyjdzie raczej stałe grono malarzy i nikt postronny tych prac nie zobaczy.
Slawol ma chody w telewizorze, moze nam zalatwi jakiegos kameramana i chwile czasu antenowego:P

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply