[PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Ignis »

Hehe..co tu mówić o aktywizacji malarzy w aspekcie odwiedzania konkursów jak nawet mało kto odpisał co do zmiany terminu konkursu (MoI)... ;)
Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Camelson »

ja sie potrafie dostosowac :) jak zmienicie termin, to i tak wiedzac o tym jakis czas wczesniej postaram sie przyjechac jak zawsze :)
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by sea.man »

@Grabz
mordo ty moja ;) dobrze że w końcu tu dołączyłeś :) umieszczaj swoje prace i gotuj się na krytykę ;)

Uważam, że kategoria armia/oddział to dobry pomysł :D Potencjalnie może zachęcić graczy do wystwienia.
Zgodność z jakimkolwiek systemem jest warunkiem niemożliwym do spełnienia. Będzie faworyzował znanych producentów, produkujących znane systemy. A co jak ktoś powie, że gra w niszowy system który sam sobie wymyślił?
Czy faktycznie jedna kategoria może coś zmienić? Nie wydaje mi się, ale może warto spróbować? Tylko jeżeli się na cośtakiego mielibyśmy sięzdecydować to dajmy sobie 3 lata na zweryfikowanie czy się opłaca.

Co do celi Hussara, to ja zawsze wdziałem dwa:
- skupienie najlepszych malarzy w jednym miejscu
- zebranie ich jak najwiekszej liczby
pierwszy cel zdecydowanie udało się osiągnąć.

GD to bardzo ciekawy konkurs, ponieważ w przeciwieństwie do innych jest bardziej popularny wśród graczy niż malarzy. Moim zdaniem wynika to z tego, że podczas tego wydarzenia jest masa atrakcji dla graczy - pokazy nowych figurek, stoiska ze sklepami, turnieje games day...

Z pomysłów które mi przychodzą do głowy to:
1. kategoria oddział
2. nagroda publiczności - każdy zwiedzający mógłby oddać głos, ktoś chętnie przyjdzie nie tylko popatrzeć ale i oddać swój głos i będzie czuł, że ma wpływ na konkurs
3. co jakby zorganizować mega bitwę w WFB/wh40k/PP/Confrontation :) zaprosić graczy i niech każdy z nich przyniesie co ma. wystawimy armię dobro vs. zło na kilkadziesiąt tysięcy pkt! fluff sie do tego dopisze ;) ludzie wcześniej będą mogli się deklarować ile pkt ktoś będzie mógł przynieść. lepsze oddziały/bohaterów weźmiecie na konkurs.
terany i stoly trzeba by bylo poszukac, ale w warszawie musza byc jakies kluby.

Podział na beginners i pro jest świetną sprawą i super się sprawdza (wiecej wygranych = wieksza mobilizacja), ale pod jednym warunkiem - musi być dużo zgloszeń :)
Last edited by sea.man on 21 Nov 2011, o 23:32, edited 1 time in total.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Ignis »

Camelson - To jest super podejście do rzeczy :) :clap:
Image
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Ignis »

czlowiek.morze wrote: pierwszy cel zdecydowanie udało się osiągnąć.


2. nagroda publiczności - każdy zwiedzający mógłby oddać głos, ktoś chętnie przyjdzie nie tylko popatrzeć ale i oddać swój głos i będzie czuł, że ma wpływ na konkurs
3. co jakby zorganizować mega bitwę w WFB/wh40k/PP/Confrontation :) zaprosić graczy i niech każdy z nich przyniesie co ma. wystawimy armię dobro vs. zło na kilkadziesiąt tysięcy pkt! fluff sie do tego dopisze ;) ludzie wcześniej będą mogli się deklarować ile pkt ktoś będzie mógł przynieść. lepsze oddziały/bohaterów weźmiecie na konkurs.
terany i stoly trzeba by bylo poszukac, ale w warszawie musza byc jakies kluby.
ad 2. wydaje się fajnym pomysłem.
ad 3. na MD w niedziele miała być taka bitwa w WFB, brak chętnych.


A tak w ogóle to jest w polskim dziale taki wątek jak nadchodzące konkursy, ostatnia aktualizacja z 2008 roku.... :roll:
Last edited by Ignis on 21 Nov 2011, o 23:40, edited 1 time in total.
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by sea.man »

Ignis wrote: ad 3. na MD w niedziele miała być taka bitwa w WFB, brak chętnych.
o w mordę... to mnie zaskoczyłaś! Na GD w Poznaniu była mega bitwa w WFB i stół był pełen graczy i różnych gapiów :(
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Ignis »

Nie wiem jaki był powód, może słaba promocja akurat tego punktu, a może fakt że turniej batla był w sobotę i w niedzielę już sie skacowanym ludziom nie chciało ruszyć. (bo wiadomo jaką renomę mają batlowcy :D - kurde nie ma emota z kuflem piwa )
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Marta »

Ignis wrote:Hehe..co tu mówić o aktywizacji malarzy w aspekcie odwiedzania konkursów jak nawet mało kto odpisał co do zmiany terminu konkursu (MoI)... ;)
Nie widze w tym czasie w kalendarzu na razie nic innego, wiec termin dobry jak kazdy inny (z duzym plusem na odsuniecie czasowe od innych imprez polskich).
Ale ja nie jestem ani uczniem ani studentem, wiec ciezko mi sie wypowiadac czy komus to jednak nie robiloby problemu (mi nie robi:P).

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Slawol »

Ignis, w tym szale dyskusji Twoje pytanie pewnie zaginęło :)

Albo się przypomnij jeszcze raz albo po prostu załóż sobie temat już teraz o MoI 2012 i tam już możecie maglować sobie swój konkurs konkretnie i samą dyskusję można jak najbardziej zacząć od powtórzenia propozycji daty :)

A potem, jak już będziecie mieli dograne wszystko - ostateczne info i jazda! Dzięki temu będziecie mieli wszystko w jednym miejscu, a tutaj będziecie musieli szukać pojedynczych postów z odpowiedziami.

Tutaj tłuczemy wszystko i wszystkich do upadłego i każdy kolejny konkurs na pewno tu wyląduje do ogólnej dyskusji ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by mahon »

Camelson wrote:ja sie potrafie dostosowac :) jak zmienicie termin, to i tak wiedzac o tym jakis czas wczesniej postaram sie przyjechac jak zawsze :)
na rangę zasłużył jak nic :mrgreen:
Ignis wrote:A tak w ogóle to jest w polskim dziale taki wątek jak nadchodzące konkursy, ostatnia aktualizacja z 2008 roku.... :roll:
A masz ochotę go uzupełniać? Albo ktoś inny?
Widocznie brakuje ochotników. :(
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply