[PL] Master of Imagination 2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Rakso the slayer »

No ogólnie jesteśmy załamani sytuacją bo wszystko było dogadane przed konkursem a tu takie historie :(
przemo wrote:
A może jakoś reklamujcie te statuetki skoro SPELLCROW tak się nie wywiązali z umowy? Czy już po ptokach?
Rozmawiałem dzisiaj przez telefon. Oni się nie poczuwają, uważają, że wszystko zrobili dobrze i nie wiedzą jak mogło się coś takiego stać. Na jakikolwiek zwrot kasy czy ponowne zrobienie i wysłanie statuetek nie chcą się zgodzić ponieważ, jak stwierdzili, są na tym stratni bo poświęcili bardzo dużo materiału i roboczogodzin :banghead:
Brak pinów tłumaczyli brakiem czasu i natłokiem maili z naszej strony (po umówionym terminie raz na tydzień pisałem maila z pytaniem co i jak...).
Czekamy na wiadomości od pozostałych uczestników, chcemy wiedzieć ile statuetek doszło uszkodzonych żeby prowadzić dalsze rozmowy.
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by przemo »

W końcu doszłyyyy statuetki :D

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Miałem chyba większego farta niż Slawek, bo na moich farba nie odprysnęła zbytnio. Jedynie trochę na motylkach, no i wszędzie tam gdzie elementy się połamały... A niestety połamały się, a jednemu motylkowi nawet skrzydełko odpadło :( Zapakowane były źle. Nawet nie było kawałka styropianu - u Sławka, z tego co pokazał to coś tam było oprócz gazety. U mnie jedynie kawałek gazety... Chociaż z drugiej strony u mnie w pudle było więcej statuetek, mniej wolnej przestrzeni, dzięki czemu mniej się obiły.

Kolejna wtopa to sposób klejenia: zarówno statuetek do podstawek jak i rąk do tułowia (odlew składa się z dwóch części: tułów oraz ręce+motyl). Klej nałożony nierówno i niedokładnie, to nie miało prawa dojechać nierozklejone :roll: Chociaż jedna statuetka doszła cała! Cud :D

Nie chce mi się ich jakoś super wykańczać. Posklejałem, wyczyściłem i na półeczkę :)

ImageClick to see full-sized image

Jeżeli chodzi wykonanie odlewu, to żywica chyba rzeczywiście dość twarda i krucha, ale jak na statuetkę chyba nie jest źle. Tylko brzydko wygląda łączenie rąk z tułowiem, jakoś nie pasują do siebie te elementy.

Po narzekaniach, muszę przyznać, że jestem zadowolony ze statuetek i z chęcią będę na nie spoglądał przypominając sobie mile spędzone chwile w Lublinie :) :) Nie pozostało nic więcej jak czekać na kolejną edycję konkursu :P
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Slawol »

przemo wrote:Miałem chyba większego farta niż Slawek
Bo miałeś więcej wypełnienia (czyt. statuetek) w paczce :lol:
przemo wrote:Chociaż z drugiej strony u mnie w pudle było więcej statuetek, mniej wolnej przestrzeni, dzięki czemu mniej się obiły.
Otóż to :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Adasko »

Z ciekawości - to ten sam spellcrow od umbra turris?
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Rakso the slayer »

Tak, ten sam.
Image
Tula

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Tula »

do nas dotarła 2 tyg temu w podobnym stanie- ręce, tułów, podstawka. Zapakowane jak u Sławka. Ale fajnie, że jest :)
W tym roku robicie w Wawie? ;)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Ignis »

Za statuetki jeszcze raz przepraszamy.

Warszawa mówisz ? ;) a skąd taki pomysł ?
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by przemo »

Żeby było bliżej 8)

A jakiś termin już jest? Coś mówiliście o kwietniu? Czy jednak zostaje z Falconem? :)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Ignis »

Mówiliśmy o czerwcu. Ale trochę rzeczy nam się pokomplikowało. Jesteśmy w trakcie ustalania terminu i kilku innych spraw. Ale ciężko może być z tym czerwcem jak mam być szczera. Niczego jednak nie przekreślamy. Nam też zależy żeby wyszło wszystko jak najkorzystniej. W najczarniejszym scenariuszu pozostaje termin Falkonowy. Cóż mogę dodać, wolałabym tego uniknąć ale wykluczyć też nie mogę. Jak zwykle wszystko zależy od kasy i ludzi chętnych do pomocy.
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by przemo »

A mi tam się podobało połączenie z Falconem - dla uczestników to na pewno atrakcyjna opcja :)
Post Reply