[PL] Master of Imagination 2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Camelson »

a ja musze wtracić cos :)

w tym roku przydałoby sie cos w pierwszej połowie roku, np. w Czerwcu, bo wszystkie krajowe i zagraniczne konkursy ktore są najbardziej przez wyjezdnych malarzy oblegane są włąsnie w drugiej połowie... sierpien (GD Niemcy, Grey Seer), wrzesien (GD UK) i październik (Hussar) i listopad (Master of Imagination)... tak troche słabo :) ja i tak pewnie na kazdy pojade, ale chciałbym tez na kazdy przywieść inne prace a wtedy bedzie ciezko z takimi terminami :)

Ale to tylko takie moje przemyślenia :)

Pozdrówki! :)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Ignis »

No nietety nie jest to takie proste Camelsonie, mimo że bardzo bym chciała, to termin jest zależny od wielu czynników. Nie możemy brać pod uwagę tylko tego żeby odległość czasowa od innych imprez była dobra. Chciałabym żeby tak było ale życie weryfikuje nam plany. Ja najchętniej zrobiłabym to w czerwcu lub w lutym.

Jak będziemy mieć już jakieś newsy to z pewnością się podzielimy :)
Image
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Rakso the slayer »

Mamy nadzieję, że już w najbliższym tygodniu będziemy mogli podać termin MoI 2012. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie to przełom maja i czerwca więc trzymajcie kciuki :)
Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Camelson »

bede czymał! :D
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by JerzyK »

Ja też - czerwiec to znacznie przyjemniejszy miesiąc niż listopad ;)
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by smok »

ja chetnie sie przejade z jakas rzezba, o ile z praca mgr nie bede na torze kolizyjnym :P
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by przemo »

O fajnie :)

Ja też z chęcią przywiozę jakiegoś ulepieńca :D

To co Smok, widzę, że malowanie odłożyłeś na drugi plan? Mnie też rzeźbienie powoli wciąga :) Musimy kiedyś powymieniać się rzeźbiarskimi mądrościami, np na MOI :)

I jeszcze z mojej strony prośba do organizatorów o w miarę możliwości szybkie ogłoszenie kategorii, np czy będzie w ogóle rzeźba? I czy jedna kategoria do rzeźby czy może więcej? :D Im wcześniej uda się wyciągnąć takie informacje tym lepiej - będzie więcej czasu do pracy :)
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by smok »

podejzewam ze rzezba i tak bedzie tylko jedna kategoria, narazie chyba jest nas za malo (tych co walcza z plastelina :P ) swoja droga fajnie by bylo jak by na innych konkursach pojawila sie ta kategoria ;D

odlozenie malowania to niestety nie moj samodzielny wybor, ale czasami siadam sobie na chwilke, jak ja znajde. wlasnie w tym problem ze nie mam juz czasu malowac ;/ a rzezbic moge w pracy. no i tak po prawdzie to tez mnie rzezbienie aktualnie bardziej rajcuje niz malowanie ;D

co do spotkania by wymienic madrosci ;D ja bardzo chetnie, mozemy nawet w warszawie sie gdzies spotkac (taki temat zalozyl Kamel: viewtopic.php?f=43&t=7900)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Master of Imagination 2011

Post by Ignis »

Jest jeszcze jeden myk, jeśli uda nam się z majem/czerwcem to miejscem konkursu będzie Radom. Jeżeli natomiast zostanie listopad będzie to dalej Lublin. Zmiana lokalizacji wynika tu głównie ze zmiany miejsca zamieszkania.

Co do kategorii, rzeźba będzie na 100 %, więc możecie się już szykować ;) Narazie planujemy jedną tak jak w zeszłym roku, z dokładnie takiej przyczyny jaką podał Smok. Natomiast jeśli liczba osób zgłaszających prace w tej kategorii będzie rosła to oczywiście będzie można pomyśleć o rozbiciu tematycznym jej. Reszta kategorii też raczej nie ulegnie zmianie. Natomiast jeśli pozwolą nam na to fundusze to postaramy sie wprowadzić nowe wyróżnienia.
Image
Post Reply