[PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Locked
mahon
Super Villain
Super Villain

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by mahon »

@człowiek.morze - nie ma mnie w komisji z przyczyn organizacyjno-osobisto-rodzinnych, ale na Hussarze zamierzam się pojawić. mam nadzieję, że odświeżenie składu sędziowskiego (i to w sposób tak zgodny z moim wyobrażeniem) przysłuży się konkursowi. w przyszłości mogę z przyjemnością powrócić do składu jeśli taka będzie wola organizatorów, ale w tym roku niestety nie.

Czy coś zgłoszę? mam taką nadzieję. co prawda w pierwszej kolejności muszę pokończyć rzeczy, które zacząłem daaaaawno temu, a to nie są zbyt konkursowe modele (co ja mogę za swój gust ^^) ale nie przeszkodzi mi to ich przywieźć. No i może coś z moich bieżących projektów? Ale dopiero dziś odzyskam jako-taki czas wolny po zakończeniu pewnego etapu rodzinnych imprez i inwazji z zagranicy, które skutecznie wysysały resztki czasu jaki miałem poza pracą, a zaległości w fotkach ogromne. Niestety fotki będą musiały mieć pierwszeństwo przed malowaniem...

Co nie zmienia faktu, że przy odrobinie szczęścia obstawię wszystkie kategorie :P
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
jon
Dark organiser

Post by jon »

mahon wrote: w przyszłości mogę z przyjemnością powrócić do składu jeśli taka będzie wola organizatorów
będzie taka wola .. będzie.... w 2012 ktoś inny weźmie urlop 'na żądanie' :twisted:
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

i już o tym wiesz? :D :curtain:
-- Mahoń

Image

Urbik

Post by Urbik »

Cześć wszystkim, tu Urbik. Po dwóch latach nieobecności na wszelakich turniejach , kontestach i konkursach, wracam,żeby zawalczyć w końcu w uczciwym pojedynku (a nie jak ostatnio - cufalem zgarnąć statuetke za badziew robiony na kolanie). Na obecną chwilę jestem kompletnie oderwany od modelarskiej rzeczywistości i powoli zaczynam od nowa ogarniać temat, stąd moja prośba - mógłby ktoś podesłać jakiegoś linka lub podać listę zeszłorocznych kategorii na Hussarze? Będę wielce wdzięczny, bo aktualnie
nie mam czasu na przeszukiwanie całego forum ;)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

wszystkie detale zostaly dograne, dostalismy zielone swiatlo na oficjalne ogloszenie.
dla Urbika i wszystkich innych: viewtopic.php?f=43&t=7451

pod linkiem jest zaproszenie, plakat, regulamin (i od niedawna tez link do raportu z Hussara 2010). przeniescie sie z dyskusjami Hussarowymi tam, ten temat niedlugo zablokuje.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

kontynuacja dyskusji: viewtopic.php?f=43&t=7451
-- Mahoń

Image