[PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by mr_Denial »

No to szybkiego powrotu do zdrowia życzę (kostka czy kolano ?).
Koszykarskie dewiacje zakończyłem w szkole średniej, przez całą podstawówkę dymałem po boisku z piłką....no i teraz mnie kolana napie... sport to zdrowie ;)

Ja się melduje, że jak nic nie wybuchnie to będę.
Myślę, że frekwencja dopisze, a jak nie to będzie kameralnie, ale niezmiernie miło ;)
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Lemartes »

Ja juz mam nadzieje wtedy studiowac w Warszawie (trzymajcie za mnie kciuki) wiec takze bede na 100%. Tylko ze tym razem przygotuje sie porzadnie... 8)
Image
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by jon »

mr_Denial wrote:No to szybkiego powrotu do zdrowia życzę
dzięki wielkie! naprawdę rzygam już codziennym porannym joggingiem o kulach :suicide:
mr_Denial wrote:kostka czy kolano ?)
tak dokładnie to coś pomiędzy, ale współpracujące z jednym i drugim - czyli ścięgno achilles'a. Jak już sobie tak radośnie off-topuję, to pozwolę sobie przy okazji przestrzec wszystkich z przedziału wiekowego 30-40, którzy czasami lubią zaszaleć na boisku/parkiecie ... (bo właśnie 9 na 10 przypadków zerwania tego ścięgna przypada podobno na ten wiek) - jak powiedział mój znajomy chirurg 'po 40-tce już do mnie z achillesem nie przyjedziesz"... w tym właśnie przedziale wiekowym występują największe dysproporcje w relacji mięśnie (jeszcze w miarę sprawne i silne) a ścięgna (po 30tce niejednokrotnie już mocno zmęczone i nadwyrężone). I w życiu nie przypuszczałem, że przyjemności jakie czekają na nas po zerwaniu achilles'a to: naturalnie operacja (cięcie na co najmniej 15cm - ale to pikuś, bo przecież dziewczyny lubią blizny :mrgreen: ), co najmniej sześć tygodni gipsu (od stopy aż po same... :juggle: ) i radosna seria 45 zastrzyków w brzuch... więc wszystkim, którzy nie mają takiej korby jak ja, szczerze radzę przeczekać :wink:
Lemartes wrote:Ja juz mam nadzieje wtedy studiowac w Warszawie (trzymajcie za mnie kciuki) wiec takze bede na 100%
trzymam :D
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Slawol »

Kuruj się, kuruj, Misiek! :D

No ja też mam w planie zajechać na ciastka w kanciapie ;) Mam też nadzieję obejrzeć postępy w pracy nad Bismarckiem i wierzę, że Maciek się nie obijał przez te miesiące i pochwali się okrętem :) W każdym razie ma jeszcze trochę czasu do mojej inspekcji :twisted:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by jon »

Slawol wrote:Kuruj się, kuruj, Misiek! :D
dzięki! no i super, że się pojawisz :D
Slawol wrote:Mam też nadzieję obejrzeć postępy w pracy nad Bismarckiem i wierzę, że Maciek się nie obijał przez te miesiące i pochwali się okrętem :) W każdym razie ma jeszcze trochę czasu do mojej inspekcji :twisted:
myślę, że do czasu inspekcji Big B. będzie już moczył dupsko :wink: ... a gdybyś chciał mu coś doradzić, albo podejrzeć co się dzieje to wbij się tu :wink: :
http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=20369&start=330
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Slawol »

A widzisz, na Modelworku sobie działa. Będę zaglądał, dzięki!

Ja tam do porad w marynistyce to jestem raczej w końcówce stawki, bo to nie moja domena i tu mam najmniejszą wiedzę ;)

A fotka działka z elementami foto-trawionymi na monecie 1gr uświadomiła mi po raz kolejny, że my wszyscy modelarze powinniśmy się jednak leczyć :lol:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Nameless »

jon wrote:(od stopy aż po same... :juggle: )
czerwone... niebieskie...zielone...

masz 3?! :shock:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by jon »

Nameless wrote:masz 3?! :shock:
heh... chciałbym tylko tyle... :bonk: po ostatnich mutacjach to już się doliczyć nie mogę :banghead:
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by mahon »

to wracaj do zdrowia, a nadmiarami się nie martw. takie czasy. to wina Japonii... ;)

no i do zobaczenia na hussarze!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by jon »

hussar2k11 - 22 października :) regulamin bez zmian, miejsce na 99% też to samo - DKR na ul. Wiślickiej w ‚wawie’... niestety naprawa mojej nogi nieco się przeciągnęła i tak naprawdę dopiero tydzień temu mogłem wsiąść do samochodu i pozałatwiać to i owo. Chciałem Was złapać i poinformować jeszcze zanim rozjedziecie się na wakacje dlatego teraz tylko tak ‚na szybko’ takie krótkie info - wybaczcie. Wszystkich chętnych do wyrwania skrzydlatej statuetki serdecznie zapraszam w imieniu CoC i swoim.
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
Locked