[PL] Spotkania malarskie w Wawie

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Post Reply
Alexander

[PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Alexander »

Tak pomyśleliśmy, demonową ekipą z Wawy, ze fajnie by się spotkać i razem na dobrej zajawce cos pomalować sobie i jakiś progress robić. Wiem, że Przemas mówił, że ma mozliwość załatwienia miejscówy i to tym powinniśmy się najpierw zająć, termin sprawa dalsza.... Zapraszam do dyskusji :wink: 8)
elvers

RE: Spotkania malarskie w Wawie

Post by elvers »

hm jak już mówiłem pisze się na to;)
i w przyszłym roku zgarniamy wszystkie demony:P
CUKIERas

Post by CUKIERas »

Alleluja działamy ja mogę nawet w pośpiesznych pociągach malować ,ale oczywiście za dopłatą (wtajmeniczeni wiedzą o co chodzi;) jak tylko wroci Przemas ustalimy termin i jadymy.
alvarezwawa

Post by alvarezwawa »

Mi odpowiada piatek albo sobota, mam nadzieje, ze calej reszcie tak samo - musimy tylko miejsce z Przemasem dograc;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

POWODZENIA! :clap:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Post by przemo »

Ja też bym sobie pomalował :)

To może malarskie spotkanie w nocnym pośpiechu? Pojeździmy po Polsce, pomalujemy i w ogóle będzie fajnie :) I ten klimat :)
Alexander

Post by Alexander »

W sumie niektóre obrazy jakieśmy ujrzęli inspirują.... :twisted:

Myslę, ze jakby zebrała się w miarę stała ekipa i jakiś spot to mozna by przykleić ten temat na wzór Poznaniaków... Co do Piatków i Sobót też mi odpowiada...
elvers

Post by elvers »

mi bardziej sobota pasuje, ale jak by sie ekpia zebrała to może i w piątek bym dał rade...
Alexander

Post by Alexander »

Aloha Ziuty!
z racji wielkiej potrzeby i tęsknoty za dziełami wspólnymi proponujemy co następuje:
malarskie sobotnie spotkania w cafe paradox (Wawa) najwcześniej możemy zacząć 6 grudnia godziny 12-17 (późnej lokal zacxzyna się zapełniać). Oczywiście nie możemy liczyć na co tygodniowy układ,ale o czegoś trzzeba zacząć - będą stoły troche oświetlenia więc jak co to trza przytaszczyć siebie farby figurasa i może jakieś dodtakowe lampiony. Poproszę byście pomogli owej informacji się rozprzestrzenić (nie wszyscy są zatrejestrowani na tym forum, nie do wszystkich mam kontakt).I koniecznie dajcie znać kto byłby zainteresowany bo wszak trza jakoś miejsce przygotować.
pozdrawiam
wujek cukier


Treść pmki Cukierasa myślę, że im więcej ludzi da radę tym fajniej będzie, każdy coś tam pomaluje i będzie fajnie. Tak więc do 6tego !
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

Ciekawa inicjatywa, moze kiedys sie wybiore na malowanie w stolicy ;)
wydaje mi sie ze takie spotkania robione czesto, np. co tydzien bedzie chyba za czesto... ale moge sie mylic :P
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Post Reply