[PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Niedźwiedź
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2013, o 14:16

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Niedźwiedź »

Maru wrote:a swoja droga co wy macie w logu ??
Hełm z Cyckiem ?? :shock: (albo na odwyrtke)
Come on :shock: W życiu bym nie pomyślał, że tak może być logo odebrane :lol:
Sławol wrote:Nie wiem, w którą stronę idziesz z malowaniem (...)
No raczej lubuję się true-metalikach, NMM to nie nasza bajka, choć jeśli klient chce, to czasem trzeba maźnąć. Ale nie przepadam...
Sławol wrote:I to chyba tyle. Ogólnie mam wrażenie, jakbym oglądał mniej więcej swoją pracę, ale bardziej kolorową ;)
Najwyższa forma pochwały - dzięki za uznanie!
Sławol wrote:Płomień na dłoni też niezły, ale OSL już słabszy, a to za sprawą zbyt mocnego nawalenia farby. Tutaj przydałoby się albo przezroczyste malowanie albo mieszanie z kolorem szarej szmaty, żeby się światło zaczęło przenikać/zanikać.
Very true :( OSL słabo tu wyszedł i czeka na poprawę.

Ogólnie wielkie dzięki za wyczerpującą recenzję i cenne podpowiedzi. Dokładnie o to chodziło! Dzięki takim ludziom jak Ty będziemy mogli szlifować malarski fach. Nurglity już ruszał nie będę - figsa wyląduje na jebajcu, a lepsiejsze malowanie będzie już na kolejnym. Display do niego to takie pierwsze próby i niestety mało udane, ale jakośc trzeba się uczyć :) Jeszcze raz dzięki i więcej poproszę przy kolejnych pracach :)

Ave!
Niedźwiedź
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Maru »

Jeszcze raz dzięki i więcej poproszę przy kolejnych pracach
pros aa będzie ci dane :lol:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Slawol »

Lubię ludzi, którzy pchają mi się pod lufę sami. Nie wiem, jaką mają z tego przyjemność, ale nie muszę wszystkiego rozumieć :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Niedźwiedź
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2013, o 14:16

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Niedźwiedź »

Wiosna idzie, więc czas coś wrzucić, bo w końcu niedźwiedzie z gawr wypełzają ;) Na dziś przygotowałem finałowe wersje kawalerii Chaosu, którą malowaliśmy całkiem niedawno. Jak już zdaje się wcześniej wspominałem - figurki naprawdę miodne w malowaniu. Przygotowanie do malowania litościwie przemilczam... Dużo funu no i klient bardzo zadowolony, tak więc pełny sukces. Po więcej fotek zapraszam na naszego fanpage'a - o TU. Enjoy!


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ave!
Niedźwiedź
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Nameless »

a teraz grupowa fota jak wygladaja poukladani w oddzial :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Niedźwiedź
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2013, o 14:16

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Niedźwiedź »

:D Nie było wymagane ;) Figurki z tego co wiem na prezent i raczej nie do gy, a do wyglądania. A technicznie przy takich trudnych "ułożeniach" to robię movment traya układającego figurki w "zygzag". Sam wymiar traya pokazuje szerokość linii a figurki się idealnie wpasowują :)

Ave!
Niedźwiedź
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by quidamcorvus »

Podoba mi się malowanie. Świetne freehandy :clap:
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Slawol »

Taa, GZ nie przewiduje chyba ustawiania swoich modeli blisko siebie. Kiedyś też robiłem oddział i wściekałem się zarówno na jakość odlewów, jak i ich spasowanie...

A malowanie bardzo trafione. Sztandar jest świetny!

Minusów kilka jest, ale skoro to zlecenie, to pewnie założenia poziomowe zachowane :) Na przyszłość dodam jedynie kilka uwag: drewno dość płaskie (mocniej zaznaczyłbym słoje i sęki), gładkość malowania płaszczy też, ale tylko miejscami. Krew sucha i taka matowa, chyba że zakrzepła, to OK. Złoto w kilku miejscach nieco blade i jednokolorowe, ale może to kwestia zdjęć. Czerń koni i ogonów też trochę za bardzo się zlewa i nie widać detali. No i podstawki takie zwykłe trochę...
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Niedźwiedź
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2013, o 14:16

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Niedźwiedź »

A dziś kolejna porcja Gamezone - tym razem nieco delikatniejsze klimaty. Kolejna praca, która została zamówiona u nas jako prezent - tym razem w formie dioramki.

Image

Image

Image

Image

Image

Oczywiście jak zwykle zapraszam na nasz Facebookowy profil - tam znajdziecie więcej zdjęć :)

Ave!
Niedźwiedź
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by quidamcorvus »

I co tu dużo pisać, świetna jest :clap: Malowanie bardzo fajne, teren urozmaicony, podobnie roślinność. Nic tylko oglądać :)
Image
Post Reply