[PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Slawol »

Nowy talent się objawia :clap:

Niezła ta ściana, sam malunek bardzo dobry.

Podstawka faktycznie duża, jeśli chodzi o ogólną ocenę, ale skoro to miała być świątynia, to zrozumiałe. Może jednak warto by dodać więcej detali? Na przykład jakaś księga na stojaku albo regał ze starożytną literaturą, czy może jakieś schody prowadzące gdzieś i wychodzące za krawędź scenki... Może kolumnę gdzieś wstawić albo połowę. Takie puste pomieszczenie (a nawet jego fragment) kojarzy mi się raczej z jakimś zwykłym korytarzem (zwłaszcza z tą rurą nad obrazem), no ale nic w tym złego - to tylko moja wyobraźnia :)

Płytki podłogi super!

Nie podoba mi się śmieć pod lewym butem. Można by to inaczej wkomponować w glebę, bo teraz widać, że to jakaś pozostałość od figurki (chyba teren z gotowca, aye?) i na płaskiej podłodze wygląda jakby akurat w tym miejscu jakiś gruz leżał ;)

Co jeszcze... Aha, te zacieki, czy co to tam jest. Zbyt przypominają mi farbę, a za mało ciecz spływającą po ścianie. Ta, farba to też jakaś tam ciecz, ale widać, że to takie malowane, a nie zalane. Trudny to efekt do uzyskania, więc i tak próba niezła :)

I to chyba tyle. Reszta podoba mi się.

Gratuluję wyróżnienia.

P.S. A i jakieś ujęcia z tyłu figurki by się przydały.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Niedźwiedź
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2013, o 14:16

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Niedźwiedź »

Dawno nas nie było, ale nie próżnowaliśmy. Chaośnik malowany w klimacie nurgla. Tarcza dorabiana.

Image

Image



Jak zwykle każdy komentarz mile widziany!

Ave!
Niedźwiedź
Last edited by Niedźwiedź on 25 Sep 2013, o 20:26, edited 1 time in total.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Maru »

fajne popękania na pancerzu - tarcza odstaje kolorystyczne - taki był zamiar czy "tak wyszło"
poza tym ja bym te "pryszcze na tarczy pomalował jako oczy 0_o
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Niedźwiedź
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2013, o 14:16

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Niedźwiedź »

Tarcza to zdecydowanie z rozmysłem - potrzeba było przełamania bo by Green Knight wyszedł :D

Co do pryszczy, to w zamyśle miało to być Nurglowe wiec oczy jakoś mi nie pasują do koncepcji. Być może jeśli bym od początku o nich pomyślał to bym inaczej tą tarczę zdziełał i pewnie by lepiej się w pasowało.

Ave!
Niedźwiedź
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Slawol »

A mi ten mdoel kojarzy się ze starym Archaonem konnym. Jednak ten prezentuje się lepiej.

Malowanie mi pasuje całe, ale tarcza jako tak odcina się tymi czerwieniami właśnie. Gdyby dodać na koniu/jeźdzcu jeszcze jakichś czerwonych akcentów - wtedy o wiele lepiej. Ale rozumiem zamysł :)

Technicznie to i bardzo cacy, zwłaszcza te spękania i ogólnie nałożony cień. Tarcza jest zbyt matowa w porównaniu z resztą modelu - nawet jeśli miała być inna stylem, to i tak światłka ma za mało.

P.S. No i chyba wkleiłeś 3 takie same zdjęcia ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Maru »

No i chyba wkleiłeś 3 takie same zdjęcia
jak ja pisałem moje to 2 się powtarzały
- widzę że jest poprawa :shock:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Zoo Art Studio - aktualnie maziane w zwierzyńcu

Post by Nameless »

fajny, ale ja nie jestem obiektywny jak nurgielki widze :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply