[PL] Nameless w 2012

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Marta »

Tak na szybko, bo musze juz biec:

Mega podoba mi sie odwazne cieniowanie skory Gobosa i swiatlo na pale. Bardzo malownicze i jesli moge sie tak wyrazic, troche 'ańowe':)

Postaram sie dodac cos wiecej po powrocie.

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Slawol »

1. Kolejny pokraczny wampir :) Sam lubię wampiry, ale figurek jest mniej, które mi się podobają.

No to tak: baza oczywiście bogata, liściasta i moim obowiązkiem znów jest pochwalić Cię za nią :D

Na mieczach tradycyjnie brakuje mi krwi, ten bardziej brązowawy fragment szmatki może nieco mniej staranny niż czerwony, do tego dość blada skóra na całości, bez chociażby sinych przebarwień miejscami...

Ale ogólnie prezencik bardzo sympatyczny! :)

2. Łohoho, stary pomidorek! Też go robiłem kiedyś, Demiemu na WF. Widzę, że żywsze kolorki i radość z humorem przy malowaniu tego pajacyka :) Widzę tu nawet dwa rodzaje światła: jedno, o którym Marta wspominała (zimne i zgaszone na goblinie w sumie całym) i to drugie - ciepłe rozjaśnienie na pomidorze. Jeślibyś dał do tego nocną scenkę - efelt murowany na goblinie, ale pomidor nieco zbyt żywy wtedy by był.

Trochę ta krecha za gruba na pałce, ale to taki tam szczegół.

No i kolorowa podstawka dopełnia całości :D

Super modelik!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Nameless »

Limitowany Hellboy od malej czeskiej firmy Polaris Minor. Chyba 30 sztuk wypuscili. Prezent dla brata, wielkiego fana hellboya.

Image
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Nameless »

a to cos, cokolwiek to nie jest, pomalowalem dla zioma ktore takie cos, czymkolwiek by nie bylo, powinien lubic ;)
nowa firma dla mnie, Impact Miniatures.


Image
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Slawol »

Przystojniacha z niego. I do tego sportowiec, wnioskując po podstawce ;)

Niezły odcień skóry i cały klimat. Kły niezbyt wyraźnie jednak pomalowane.

A jak tam odlew? Dawał radę, czy taki sobie?

Edit:

Zapomniałem Hellboya ocenić :banghead: nie jest to mój ulubiony bohater, ale malowanie bardzo trafione! Jest podobny :) Skóra mogłaby być miejscami mocniej przyciemniona, żeby mięśnie bardziej podkreślić, ale za to brązowy płaszcz wyszedł super! No i twarz trochę zamazana, niewyraźna i to wina słabego rozjaśnienia i nie do końca ostrych krawędzi i kącików :)

Podstawka też typowa dla Ciebie, ale tutaj do tematyki modelu już mi niestety nie pasuje. Zamiast lasu - fabryka lub coś w tym stylu.

Bardzo sympatyczny prezent :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Nameless »

zzas konczyc ten temat :)
jeszcze na koniec 2 zdjecia rzeczy, ktore gdzies tam po drodze pomalowalem. 2 netopirki od Titan Forge posluzyly tak obiekt testow dippingu i produktow Army Painter products. Nic specjalnego, ale bylo szybko, zabawnie i czegos nowego sprobowalem. No i zawsze to nowa firma dla mnie :) Musze kiedys zrobic liste firm, ktorych figurki malowalem :)

Image

a ten elf, while choc nie wyglada, to moj wielki sukces ;) 2 miejsce w speed paintingu na tegorocznym Hussarze. tylko Ctan mnie wyprzedzil :twisted: konkurs nie byl wcale latwy. tylko pol godziny na figurke, na stole tylko 2 losowo przyznane farbki, w dodatku zmieniane co 5 minut.

Image

no i tyle jesli chodzi o 2012. czas otworzyc temat na 2013 - w koncu jeszcze jest pelno firm, ktorych nie mam na polce. za to pelno starych WIPow, ktore trzeba pokonczyc.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Gildor »

Modele z pierwszego zdjęcia są bardzo fajne. Wyglądają dość klimatycznie i wpasowują się w mój obraz armii wampirków. Co do elfa to ciężko powiedzieć,biorąc pod uwagę,że to speedpainitng to należą się gratulacje :) Zarówno za wynik jak i rezultat.
A tak odbiegając nieco od modeli to zdjęcia wydają mi się być dużo gorsze od poprzednich :(
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nameless w 2012

Post by Nameless »

Gildor wrote:A tak odbiegając nieco od modeli to zdjęcia wydają mi się być dużo gorsze od poprzednich :(
a bo w obu przypadkach nie ma czego pokazywac :) zrobilem na szybko tylko dla udokumentowania faktu ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply