[PL] Różne malowanki

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Nameless »

fajny, roznorodny zestaw :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Różne malowanki

Post by sea.man »

Gratulacje, twoja figurka - Zorabeth zostala wybrana wspolnie z figurka Flameona na najlepiej pomalowana prace w roku 2012 na Chest of Colors :clap:
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

Dziękuję bardzo, choć Flameonowe dzieło lepsze i powinno wygrać ;)

Sławol - fakt, na powiększonych zdjęciach to wygląda tak sobie, ale - szczerze mówiąc - nie chciało mi się spędzać nad nią x razy więcej czasu tylko po to żeby wyglądała lepiej pod lupą i w druku, tym bardziej że póki nie wezmę gotowej gazety do ręki to nie wiem jak to wyjdzie na papierze ;)
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Slawol »

To samo można powiedzieć o katalogu CMON Annual. Dostają dobre zdjęcia, a druk tragiczny - ciemny i brudny.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Slawol »

1 i 2 - ładne, ale nie moje klimaty - zarówno modelarsko, jak i malarsko, ale malowanie efektowne :) Bardzo ciekawe podstawki.

3 - super, wszystko mi się podoba, poza tym, że mają zbyt jednolite pancerze, takie jednokolorowe.

4 - podobnie jak przy 1 i 2.

5 - nie kupuję góry scenki, wolałbym pionową ścianę/fragment, a nie zamknięcie, ale taka Twoja wizja :) No i za małe zdjęcie, żeby docenić pojazd i żołnierzy, a widzę, że ciekawie i realistycznie jest! I można by się pokusić o ciemniejsze tło specjalnie dla ogniska ;)

6 - najlepsza scenka z całego zestawu. Tutaj idealnie do mnie trafia, ale zdjęcie też małe. Dobry kurz spod kół. Co to, wata, czy inny patent?
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Różne malowanki

Post by przemo »

A ja jak najbardziej kupuję pomysł z "zakmnięciem" scenki na pracy nr.5 ! Bardzo mi się podoba pomysł skałki i kolorystyka. Jeżeli miałbym coś zmienić to może pomyślałbym tylko nad mocniejszym zaakcentowaniu oświetlenia od ogniska. :clap:
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

Dzięki za opinie ;)

Kurz waciany, nic nowego nie wymyśłiłem :)

Racja, że oświetlenie od ogniska mogłoby być mocniejsze - myślałem o tym, ale szczerze mówiąc obawiałem się że popsuję malowanie zaciemnionego w większości pojazdu, tym bardziej że podobał mi się efekt malowania "standardowego"
Image
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Marta »

Bardzo podoba mi sie sonda. Super weathering.
Ale I tak czekam na foty lewiatana. Ten to dopiero wypas:)
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply