[PL] Ulepce Smoka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by smok »

@ sea.man
tak, element fototrawiony ;)
z jego malowania nie jestem zadowolony, ale nie chcialo mi sie poprawiac ;)
@ Slawol
niestety taka podstawke mialem i tak wyszlo :P
co do metalic vs NMM, ja jestem za NMM i lubie go malowac ;D kwestia gustu ;)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by przemo »

To gdzie Twój ulepiec grajek? Miał być na konkurs, a tu ani widu ani słychu :P Pochwal się co tam zrzeźbiłeś :)
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by smok »

no niestety nie wyrobilem sie,
brakuje jeszcze plaszcza, glowa narazie jest przed detalami, ogolnie troche zostalo i srednio z czasem stoje ;/

mogę za to pokazać coś co ulepiłem jakiś czas temu, a teraz już wszyscy mogą zobaczyć ;)

Image

dla smaku dodam ze niedługo będą kolejne prace dawne ;)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by przemo »

O! W końcu czymś się pochwaliłeś :D

Wyglądają elegancko :)

Jeżeli miałbym narzekać, to:
-nie podobają mi się nakolanniki - takie gumowe plastusiowe niewiadomo co :P
- i nie wiem czy nie za bardzo robisz w kroku kształt takiego odwróconego "U". Np te nogi co biegna po kamieniu :) - tam spodnie wyglądają jakby koleś siedział na motorze a nie swobodnie biegł.
-Jak się tak przyglądam, to te nogi biegnące po kamieniu w ogóle jakoś chyba sa w nienaturalnej pozycji. Trochę trudno to ocenić, bo widać tylko z jednej strony, i nie mareszty ciała, ale coś mi ta pozycja nie leży :(

Ale ogólnie to podobają mi się te rzeźbieńce! Buty, fałdy, rozporki wyglądają eleganco :D Dawaj teraz jakąś całą figurkę ulepioną :) :)
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by smok »

a tutaj zdjecia juz pomalowanych nozek (malowane przez Artura)

Image

a tutaj zdjecia juz pomalowanych nozek (malowane przez Artura)

trzeci raz pisze tego posta, wczesniej cos mi zawieszalo i wymieklem, teraz jak jest zdjecie pomalowanych podchodze znowu :P

co do nakolannikow, takie w zamierzeniu mialy byc, co by miekko bylo jak sie kleknie z kilku metrow ;)
a co do tej literu U, na zdjeciach moze tak to wyglada, w rzeczywistosci nie ma az takiego efektu, w polaczeniu z korpusami wygladaja b. dobrze ;)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by przemo »

Pomalowane prezentują się jeszcze lepiej :)

To jak będziesz miał okazję, to zrób może jakieś fotki tych nóżek z korpusami? Bo jakoś trudno tak patrzyć na same nóżki i powiedzieć czy sa ok :) Ale pomalowane podobają mi się :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by Slawol »

Nóżki są niezłe, zmalowane także przyzwoicie :)

A Ty Przemek nic nie malujesz? ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by smok »

z tym laczeniem z korpusem to moze byc problem bo nie wiem czy mam jakis w mieszkaniu jeszcze... no i mam tylko aparat w tel ;/ jak wroce i nie zapomnie to sprawdze czy jest jakas opcja zeby to razem pokazac ;)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by przemo »

No to walniej fotki komórką, chodzi raczej o proporcje i jak to wygląda w całości. Szczegóły już zobaczyliśmy :)

Sławek - czasem coś tam poplamię farbą, ale raczej nic specjalnego. Chyba już zapomniałem jak to się robi :P Może jak znajdę więcej czasu to spróbuję coś fajnego zrobić, ale w tej chwili jakoś rzeźbienie mnie wciągnęło 8) A co, stęskniłeś się za moimi malowankami? :P
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Ulepce Smoka

Post by smok »

ostatnio nie mam za bardzo czasu na rzezbienie czegos dla siebie, codziennie praca a jeszcze nadchodzi okres gdy bede musial skonczyc studia. ale znalazla sie chwila (sobota), kiedy to ze znajomymi siedlismy i caly dzien malowalismy (a pozniej standardowe chrzczenie figurek, lub jak kto nazywa spozywanie alkoholu po malowaniu :P )
pochwale sie wiec tym co udalo mi sie zmalowac (aha, model malowany tak, zeby w jeden dzien skonczyc, a nie w moim standardowym stylu pierdyliard godzin):

Orc Commissar (tu troche reklamy, firmy Kromlech)

ImageClick to see full-sized image

jak by ktos chcial na cmonie go ocenic to prosze: http://www.coolminiornot.com/313031
Post Reply