[PL] 83 gallery

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] 83 gallery

Post by Slawol »

Figurka jest skończona, gdy Ty tak uważasz, a że my i tak swoje powiemy, to inna sprawa ;)

Czekamy na fotki!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

figurka trafiła do zadowolonego właściciela, zapłacił = skończona
ale nieoczekiwanie wróciła do mnie wraz z setka swych kolegów, przysiadłem i poprawiłem co mogłam, bo ja w odróznieniu do niego zadowolony nie byłem (hehe do tej pory nie jestem w 100% - figurki przeznaczone sa do gry i trzeba było pójść na pewien kompromis), uwagi na forum moze nie były kubłem zimnej wody, lecz wskazówką by jednak sobie nie odpuszczać.
jezeli mi sie uda przywiozę część na konkurs przy okazji DMP, mr.zleceniodawca zgodził się bym mógł nad kilkoma jeszcze popracować ;)
foty pewnie w święta
pozdro
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] 83 gallery

Post by Slawol »

No zlecenia to już trochę inny temat, tutaj raczej nie Ty decydujesz, kiedy koniec ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

Święta, święta i po świętach, wiec tak jak pisałem - wiecej fotek :D
innych ujęć nie będzie :roll: pamperki są przeznaczone do gry :D fotki chyba jednak troszke za wielkie, bo widać wszystkie baboki :mrgreen:
Image

Image

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
kilka maszyn
Image
Image
Image

święta trójca
Image

szef wszystkich szefów
Image
Image
Image
Image
Image
i szalone psy weterani
Image
logan
Image

moje ulubione termoski - wszyscy namagnesowani- kombinacja uzbrojenia dowolna
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
i na koniec fotka rodzinna (nie wszyscy zmieścili się w kadrze, oraz nie wszyscy dojechali na imprezę)
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] 83 gallery

Post by Nameless »

bardzo wampiryczne te wilki :) ale podoba mi sie pomysl.
w kupie tez dobrze wygladaja :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

właśnie tak miało być ;)

armia jest uniwersalna, większośc specjal weponów jest wymienna takie troche klocki lego, dzięki temu mozna wystawić praktycznie wszystkie opcje dostępne w kilku kodeksach. do tego miała trzymać klimat wilków, AoD (czyli bloodzi którym juz odbiła szajba i malują sobie czerwone krzyże)oraz white scars.
wiekszośc figurek jest "rewitalizowana" najpierw byli wspomnianymi white scarsami, potem wilkami w końcu zostali universal soldiers :mrgreen: . wiecaj tam było zabawy z modelarką niż malarskiej roboty, jest pełno potknięć, ale jak na debiut to jestem w zasadzie zadowolony. ostatnio po dłuższym czasie widziałem ją na stole w boju i prezentuje sie naprawde nieźle. chyba muszę jeszcze raz przysiąść do fotek - testuje sobie szare tło i chyba jednak nie powinienem im tak bardzo zaglądać obiektywem w oczy :D jest to hurtowe malowanie na poziomie TT wiec chyba powinienem pokazać chłopaków z troszeczke wiekszego dystnsu :idea:
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] 83 gallery

Post by Gildor »

Rewelacja! W kupię wyglądają imponująco wręcz. Tylko nie mogę zdzierżyć niedomalowanego korka na podstawkach w niektórych miejscach ;)
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] 83 gallery

Post by sea.man »

Swietna armia, ile to jest punktow?
Jezeli chcialbys sie jeszcze troche pobawaic nimi, to mozna im dac troche wiecej zadrapan/rdzy/brudzenia. Na takim jasnym pancerzu fajnie by to wzgladalo. Ale to tylko jezeli masz czas i ochote :)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] 83 gallery

Post by Slawol »

O, Michał nam odzył :D

Niezłe te Wilki, niezłe. Bardzo trupie i wampiryczne, jak to już Phil wspomniał. Widzę, że poziom całości jest dość równy, więc się czepiać detali tym razem nie będę, Całość wygląda naprawdę dobrze!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

troszke mnie nie było - miałem troszke na głowie :lol:

punktow... coś koło zyliarda :D
nie ma tu wszstkiego ale z tego co pamietam:
3x10 troopsów,5 honor guard, ragnar, ulryk, 10 skałtów, 16 termosów, lone wolf, logan, njal,lord na wilku, czapla w termosce, rune priest, 8x atak bike, 8x bike, 8x landspeeder, lanedk, 4x rhino/predator, 4 x dredy, 10 psów/wilków, 9xdevastators...iron priest... wszytsko jest opcjonalne(wymienne na magnesy- bronie termosów,dredów, w pojazdach, jump packi, specjal wepony itp)wiec w sumie nawet trudno to dokładnie policzyć

zgadzam sie: odrapania i rdza by sie przydała, jednak właściciel figurek nie jest w stanie tego w odpowiedni sposób docenić :D

ale w najbliższym czasie zabieram sie z coś w podobnym klimacie - hybryda eldarów i dark eldarów, pancerze wyciągnięte do białego + syf i korozja (podobno eldarzy nie korodują ale pomysłodawca ma to gdzieś ;))

do porzednich postów - na korku nie ma niedomalowania, to pigment nałożony na "od...wal sie". pierwzych 5 figurek dostło podstawki z pigmentem i okazało sie że ma ich powstać cała armia - nie starczyło czasu/środków by zająć się dostecznie tym elementem - armia to TT wiec z góry i tak nie widać.

w najbiższym czasie mam nadziej wrzucę tu coś zupełnie z innej bajki :shock: :D
Post Reply