[PL] 83 gallery

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

no to coś z innej bajki, choć to też wh40k :D
modele przeznaczine również na stół

Image
Image
Image
Image
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] 83 gallery

Post by Slawol »

Czyżby dla fana "Tronu"? ;)

Ładnie to wyszło, trzeba przyznać. Jedynie przy reflektorach zrobiłbym dłuższe żółte snopy, zamiast kropek.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] 83 gallery

Post by Rentall »

Widać, że zabawa z aerografem może być ciekawa.
Fajny pomysł, efekt psuje natomiast niepomalowanie figurek poza niebieskimi i pomaranczowymi elementami, wygladaja jak nie skonczone.
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

z reflektorami własnie miałem problem ;) za cholere nie wiedziałem jak to pomalować.
generalnie caly projekt malowalo sie - koszmarnie :D zarówno na białym jak i na czarnym podkładzie, a moze po prostu stopień opanowania aerografu jeszcze był za słaby :? :D

takie było załozenie, że mają być tylko światła na czarnym podkładzie - ma świecić od środka, wlasnie tak tronowo, wiec wszystko co jest dalej od żródła światła pozostaje czarne, z drugiej strony mozę i przydało by sie krawędziowanie...sam nie wiem, nie jestem przekonany :roll:
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] 83 gallery

Post by sea.man »

Cala taka armia bedzie niezle wygladala. Planujesz popracowac na czarnym jeszcze?
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] 83 gallery

Post by Gildor »

Wygląda ciekawie! Takie TT z użyciem nie TTowych technik :)
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] 83 gallery

Post by Marta »

Widowiskowe, trzeba przyznac.
Od strony czysto malarskiej czarny wyglada troche slabo, ale jesli przyjmiemy ze to widok w nocy, czy cus w ten desen, to nie ma sie czego czepiac.

:clap: :clap:

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
michal83
(Forum newbie)
Posts: 13
Joined: 8 Dec 2011, o 15:05

Re: [PL] 83 gallery

Post by michal83 »

sprawa wyglada nastepujaco:
projekt miał 3 ojców - pomysłodawcę, wykonawcę i dyrektora artystcznego.
pomysłodawca ma pomysł i płaci, wykonawca ralizuje i kasuje, dyrektor wymaga
gdy pierwszy drugiemu miał zabulić za wymagania trzeciego - projekt umarł śmiercią naturalną :D tak wiec armia nie powstanie (przynajmniej nie ja ją wykonam)

początkowo miał być to tylko czarny oraz swiecące niebieski i pomarańcz (prosty TT) ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i poziom nieco może podskoczył. nad czarnym były plany coś tam podziałać, ale jak juz pisałem sprawa sie rypła :D
projekt moze faktycznie nieskonczony ale dla mnie strasznie pouczący jeśli chodzi o prace z aerografem, moim zdaniem nie wyglada to jednak źle dlatego zamieściłem fotki.

...a co do malowania czarnego wkrótce wrzucę może jakąś prackę :mrgreen:
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] 83 gallery

Post by przemo »

Bardzo ciekawy pomysł i wykonanie !

Ale nie do końca wiem czy czy w tym przypadku górę bierze wspomniana oryginalności, czy też pustka i płaskość prac, które poza oświetleniem nie prezentują nic więcej.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] 83 gallery

Post by Nameless »

przemo wrote:Ale nie do końca wiem czy czy w tym przypadku górę bierze wspomniana oryginalności, czy też pustka i płaskość prac, które poza oświetleniem nie prezentują nic więcej.
mysle, ze to juz zalezy od przeznaczenia. te modele maja isc na stol, i tam beda rewelacyjne. na wystawce to juz plaska czern je zabije
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply