[PL] Pamperki Rentalla

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Demi_morgana »

Jakbym grał elfami to pewnie też bym był :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Slawol »

A nie grasz, gdy nikt nie widzi? :mrgreen:

@Rentall - drewniaki mi sie podobają, dobre, stonowane kolory, całość spójna i równa :) Niebieskie akcenty bardzo trafione! Ale przydałaby się jakaś większa fotka, żeby ocenić jednego dokładniej.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Nameless »

o, skalka sie usmiecha ;)
troche mogles bardziej zroznicowac poziomy, skoro juz zaczales. a tak jeden na skalce, a reszta nisko.
fajny oddzialik
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Rentall »

ImageClick to see full-sized image

Ostatnia praca. Co o niej sądzicie ? Co byście poprawili ?
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Slawol »

Czysto, bardzo czysto i dokładnie. Dla mnie takie malowanie wydaje się "puste", bo nie ma weatheringu ;)

Pancerz świetnie cieniowany, ale przez to inne detale od razu widać, gdy są nieco gorsze. Broń ma szarpany NMM i krawędzie (krawędzie zresztą na całym modelu miejscami są troszkę nierówne) , tak samo miejscami zielone trofeum na plecaku. Na prawym padzie przydałby się jakiś freehand, bo strasznie pusto. Twarz mogłaby dostać nieco zarostu, ale to już raczej moda, niż konkretny zarzut - tak też jest spoko. Podstawka nieco jednolita. Czerwony bolter mógłby dostać więcej detali, zamiast wszystko malowane na czerwono. Świetne skrzydła!

I to chyba tyle z czepialstwa :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Gildor »

Bardzo fajnie pomalowany koleś ale te skrzydła sprawiają,że kojarzy mi się z calineczką. :D
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Demi_morgana »

Wystawiłbym na jebaja i brał się za następnego :D
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Marta »

Fajowy ludek, chlopaki juz wytkneli co poszlo niebardzo, wiec nie ma co pastwic dalej nad modelem, tylko brac sie za nastepny z tymi uwagami w sercu. Z doswiadczenia wiem, ze pastwienie sie nad modelem w nieskonczonosc tylko generuje frustracje.

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Rentall »

@ Salwol- Masz racje. Z pancerza jestem zadowolony. Natomiast moją zmorą są krawędzie, które nie chca mi nigdy wyjsc. Zawsze gdzies mi ucieknie farba i wychodzi gruba krecha. Nie mialem juz cierpliwosci do robienia freehandu na tym padzie. Wolalem zostawic jak jest niz zepsuc i jescze bardziej sie zirytować.

Przy robieniu podstawki natrafiłem na spory problem. Skałka jest zrobiona ze styroduru, a chcialem figurke przykleic na kropelke i co ?? Kropelka zamiast sklejac plastik ze styrodurem, zaczela go topic. Znacie dobry klej do styroduru ? Szukajac w goglach wyskakiwały mi same fora budowlane, a nie bede rozrabial kleju w wiadrach, zeby przykleic mała figurke :P

@ Demi- Juz jest na ebaju i z uwagą patrze na bidy :P

@ Marta, Gildor- Frustracja siegnela tego stopnia, ze zrobilem mu skrzydla calineczki :mrgreen:

Tutaj link do coolmini, jesli chcecie, mozecie oddac głos

http://www.coolminiornot.com/323455
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Pamperki Rentalla

Post by Gildor »

Klej WIKOL działa ale strasznie długo schnie :) Możesz przypinować i podkleić klejem 2 składnikowym, takim na bazie żywicy ;)
Ja ogółem stydoru na podstawkach unikam tak jak kory. Fajnie się modeluje ale problemy z przyklejaniem są jak wspominałeś lekko mówiąc frustrujące :doh: Aż się robić odechciewa.
Trzymam kciuki za powodzenia na aukcji :)
Image
Post Reply