[PL] Figurken

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Figurken

Post by Marta »

@Kero: Nie uwazam swojego malowania za jakies specjalnie dobre;] Po ponad trzech latach od powaznego zajecia sie tym hobby powinnam rozwinac sie nieco bardziej jak sadze. Chociaz z drugiej strony nie mozna powiedziec, zebym malowala szybko. Nie sadze zebym pomalowala wiecej niz 20 modeli od kiedy wrocilam do pedzli (a moze nawet i nie tyle). Mysle wiec ze to mnie troche rozgrzesza z wolnych postepow;p
Grabz wrote:Model średnio podchodzi za to wszystko inne najwyższej klasy.
taa nie tylko Tobie nie podchodzi. Fatalnie mi sie go malowalo, ciagle wychodzily na wierzch kolejne babole, nierownosci powierzchni i inne problemy;/
Dlatego chcialam go po prostu skonczyc i zapomniec;p
Grabz wrote:Z czystego czepialstwa :twisted: troszkę nie rozumiem ostrza szabli.
Nie przejmuj sie, ja tez nie;p Malowalam je prawie rok temu i pewnie jakis zamysl mi wtedy przyswiecal, niestety juz nie pamietam jaki, a po prostu chcialam wypchnac dziadyge z Hall of Shame;]

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Figurken

Post by sea.man »

Gratuluje ukonczenia tego pana, pamietam jak sie z nim meczylas. Bedziesz go gdzies wystawiac?
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Figurken

Post by Marta »

sea.man wrote:Gratuluje ukonczenia tego pana, pamietam jak sie z nim meczylas.
Dzieki:D
Faktycznie latwo z nim nie bylo;/ I to do tego stopnia mnie umeczyl, ze mam lekkie opory przed ruszeniem reszty chlopakow ze smart maxa;p

sea.man wrote:Bedziesz go gdzies wystawiac?
taaa... chyba tylko na najnizszej polce szafki z figsami;p

Zreszta wystawilam go w tamtym roku na euro, gdzie poniosl sromotna kleske. Rozmawialam niedawno z jednym z sedziow z tej kategorii, przy okazji innej imprezy, i w sumie nie mial zbyt wielu uwag co jest zrobione zle. Nawet nie tak trudno byloby wg niego markiza dociagnac do konkursowego poziomu, ale ja po prostu mam dosyc tej figsy;] Wole malowac cos nowego niz picowac ja cale lata:D

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Figurken

Post by Slawol »

Noo, skończony model :clap:

Działo się z nim, działo...

Podstawkę zachwalałem już dawno, więc tutaj zdanie się nie zmienia, Świeczki home made są po prostu ekstra.

Zapomniałem już w sumie, ja ten model Ci dokładnie wychodził wtedy, więc po takim czasie spojrzeć na niego, to zupełnie, jak na nową pracę :) I ten cień pod modelem jest super! Bardzo dobrze Ci wyszły świeczki i cienie.

Szabla faktycznie dość malowana, a nie oświetlona, ale próba była i uczymy się dalej. Twarz jest dobra, włosy też.

Ciuchy się błyszczą. Wybacz, ale nie chce mi się cofać do poprzednich wypowiedzi, więc powiedz, proszę, czy to zamierzony efekt, czy nie?

A i jeszcze jedno na koniec. Po tym spojrzeniu całościowym, to mogę powiedzieć, że Ty tą pracą zupełnie wyszłaś poza ogólną opinię, gdy podstawka odwraca uwagę od modelu, bo jest przeładowana. Tu jest dokładnie odwrotnie dzięki kolorystyce - podstawka jest realistyczna i zgaszona, za to kolory modelu pieknie go odcinają i ogląda się to wszystko naprawdę z przyjemnością!

Gratuluję szczęśliwego finału :clap:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Figurken

Post by Marta »

Powiedzmy sobie szczerze, ciuchy sie swieca bo mialam juz pamperka dosyc i moglam myslec tylko o tym zeby jak najszybciej odfajkowac go jako skonczony:(
Pewnie powinien dostac warstwe matowego lakieru, ale teraz juz po ptakach. Zostanie tak jak jest;p

Slawol wrote:A i jeszcze jedno na koniec. Po tym spojrzeniu całościowym, to mogę powiedzieć, że Ty tą pracą zupełnie wyszłaś poza ogólną opinię, gdy podstawka odwraca uwagę od modelu, bo jest przeładowana. Tu jest dokładnie odwrotnie dzięki kolorystyce - podstawka jest realistyczna i zgaszona, za to kolory modelu pieknie go odcinają i ogląda się to wszystko naprawdę z przyjemnością!
Lol!! Nawet nie podejrzewalabym siebie o takie rewolucjonizowanie teorii i modelarskie trensetterswto;p
Jak to dobrze Slawolu ze mamy tutaj Ciebie. Kazdemu od czasu do czasu przyda sie takie podbudowanie;]

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Figurken

Post by Slawol »

Marta wrote:
Slawol wrote:A i jeszcze jedno na koniec. Po tym spojrzeniu całościowym, to mogę powiedzieć, że Ty tą pracą zupełnie wyszłaś poza ogólną opinię, gdy podstawka odwraca uwagę od modelu, bo jest przeładowana. Tu jest dokładnie odwrotnie dzięki kolorystyce - podstawka jest realistyczna i zgaszona, za to kolory modelu pieknie go odcinają i ogląda się to wszystko naprawdę z przyjemnością!
Lol!! Nawet nie podejrzewalabym siebie o takie rewolucjonizowanie teorii i modelarskie trensetterswto;p
Jak to dobrze Slawolu ze mamy tutaj Ciebie. Kazdemu od czasu do czasu przyda sie takie podbudowanie;]
E tam. Ktoś Wam po prostu musi wbijać do tych Waszych główek, że jesteście zayebiści i każde jedyne w swoim rodzaju :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Figurken

Post by Marta »

Moje EuroTrio:

ImageClick to see full-sized image


Maniek zostal z lekka przemalowany (kilka fot tutaj), przedostatnie foty Templara tutaj, a Grindera tutaj.
Na razie fota na szybko, ale kazdy z panow dostanie porzadna sesje blizej przyszlego weekendu.

trzymajcie kciuki;]

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Figurken

Post by sea.man »

Powodzenia, z pudtymi rekoma nie wrocisz :trzyma_kciuki:
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Figurken

Post by quidamcorvus »

:clap:
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Figurken

Post by Slawol »

Buehehehehe, Templar jest wielkości połowy Grindera :mrgreen:

No i ten Menhom Kankaniarz - uroczy jest :twisted:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply