[PL] Malunki REDAVA

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by mr_Denial »

Bardzo fajny model, lubie takie komiksowe klimaty :clap:
Jestem fanem palety kolorystycznej.

Najbardziej podoba mi się szmatka na fiut...ku(co to za kolory? widzę jakiś odsaturowany turkus i lekkie brązy), skrzydła są też niezłe.
Najmniej podoba mi się miecz. Ma fajny OSL z oczów na tym mieczu, ale cały jest trochę płaski.

Całość jest bardzo zacna, bravo!

Aaaaa i jeszcze pytanko - sam plotłeś ten drut kolczasty ? Czy gdzieś kupiłeś ?
Pytam, bo ostatnio zakupiłem fototrawiony, ale nie jestem z niego zadowolony za bardzo, bo jest trochę płaski i powoli dojrzewam do decyzji żeby samemu zapleść takowy.
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

mr_Denial wrote:Bardzo fajny model, lubie takie komiksowe klimaty :clap:
Jestem fanem palety kolorystycznej.

Najbardziej podoba mi się szmatka na fiut...ku(co to za kolory? widzę jakiś odsaturowany turkus i lekkie brązy), skrzydła są też niezłe.
Najmniej podoba mi się miecz. Ma fajny OSL z oczów na tym mieczu, ale cały jest trochę płaski.

Całość jest bardzo zacna, bravo!

Aaaaa i jeszcze pytanko - sam plotłeś ten drut kolczasty ? Czy gdzieś kupiłeś ?
Pytam, bo ostatnio zakupiłem fototrawiony, ale nie jestem z niego zadowolony za bardzo, bo jest trochę płaski i powoli dojrzewam do decyzji żeby samemu zapleść takowy.
No niestety miecz mi się wypłaszczył po lakierowaniu no ale to ja już mam za ciężki palec jak psikam sprayem. Co do drutu kolczastego to zaplatałem sam na długopisie a wykorzystałem do tego coś takiego.

ImageClick to see full-sized image

Drucik złupiłem z wiązanki ślubnej mojej żony :dance:. Na początku skręciłem dwa większe kawałki ze sobą tak aby tworzyły jeden grubszy. Potem porobiłem te małe zadziory a na koniec owinąłem to na długopisie aby nadać kształt. Efekt mi pasuje ale nie porównam tego z foto trawionym bo w sumie nie miałem takiego w ręku. Mam nadzieję że to pomorze.

-RED
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Slawol »

No, mi też się całość ogólnie podoba, efektownie wyszło!
Nameless wrote:komiksowe malowanie na komiksowym modelu, to mi sie podoba.
ale dobor kolorow... te fiolety i zielenie daja po galach, oj daja :)
Podpinam się tutaj, zwłaszcza w kwestii skrzydeł.

Poza tym moimi ulubionymi momentami są: szmatka między nogami i płyty pancerza :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

Hej posiedziałem dzisiaj i pomalowałem do końca Nurglowego Lorda by GW. Trochę się z nim ogólnie pobawiłem a dzisiaj próbowałem trochę poprawić elementy które mi wytknęliście. Z modelu jestem zadowolony chociaż przypuszczam że można by było jeszcze to i owo poprawić ale nie będę się już z tym tak bawił bo praca na Husara czeka.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Tak to wygląda. Ciekawe czy papa Nurlge urwie mi głowę czy da nową chorobę weneryczną :bonk:.
Image
Kuzyn

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Kuzyn »

ładny jest, nie perfekcyjny, ale to sam przyznałeś ;) Twój spodobał mi się na tyle że zamówiłem sobie jednego, dzięki za załapanie zajawki :dance: :mrgreen: :D

Peace!

P.S.: Co szykujesz na hussara?
KeraM
Posts: 197
Joined: 25 Feb 2011, o 23:47
Location: Wroclaw,Poland

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by KeraM »

Kuzyn wrote:ładny jest, nie perfekcyjny, ale to sam przyznałeś ;) Twój spodobał mi się na tyle że zamówiłem sobie jednego, dzięki za załapanie zajawki :dance: :mrgreen: :D

Peace!

P.S.: Co szykujesz na hussara?
łaha ha ha ja też zamówiłem XD . RED - fajnie przemalowałeś hełm! Jak na tyle czasy bardzo fajna praca.Powodzenia na hussarze ! :clap:

Pozdrawiam,
KeraM
....Why do we fall? So we can learn to pick ourselves up.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Maru »

no teraz to luks /:) koleś wygląda na bardziej "dojrzałego" ;)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

Kuzyn wrote:P.S.: Co szykujesz na hussara?
Nie chciał bym się określać bo jeszcze mogę zmienić plany ale postaram się nawet jeśli miał bym przywieźć jeden model ale pomalowany tak że będę z niego zadowolony na max.

-RED
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Nameless »

a jak nie bedziesz az tak zadowolony to nie przyjedziesz? bez sensu :mrgreen:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Marta »

Kask fajowy:) W ogole caly model niczego sobie, ale i tak najbardziej podobaja mi sie od kolan w dol. Pierwsza klasa te plyty Ci wyszly.

m
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply