[PL] Maru dne smarowanie

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

bo to skirmisz tyle że ja mam prawie wszystkie modele do Frakcji Haqq :P
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by przemo »

A niektóre modele to widzę że Ci się nawet powtarzają :)

A ja i tak chętnie bym zobaczył taką "paradę" 70. modeli na jednej dużej podstawce scenicznej. Duża liczba modeli na raz zawsze robi wrażenie :D
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

no dobra przystojniak z Huzzara :)
czyli Sigwald spadochroniarz (po pomalowaniu jako że to zbok i dewiant - od razu spierniczył się ze stołu .. i poobijał włosy i płaszcz .. płaszcz był nie do uratowania więc pomalowałem go tak jak było widać na szybko .....
tak czy siak ot on w odrobinę lepszym świetle niż na Hussarze :)
ImageClick to see full-sized image
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Nameless »

i zdjecie fajne... ty chyba po prostu nie lubiz swoich ludkow z infinity i pulp city ije krzywdzisz specjalnie...
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by mahon »

powiem tak: Maru, chyba po raz pierwszy twoja figurka bardziej podoba mi się na zdjęciu niż na żywo. Nie wiem czy odbierzesz to jako docenienie sukcesu fotograficznego czy niedocenienie starań malarskich, ale dla mnie to wydarzenie!

Na żywo jakiś taki niestaranny i nieprzemyślany mi się wydawał, a na fotkach ten pancerz nagle się zrobił spójny, błyszczący i kolorowy - miecz podobnie. kładą go trochę freehandy na płaszczu
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by sea.man »

ja bym go nazwal czlowiek tecza, tyle tam masz roznych kolorow ze trzeba sie dokladnie przyjzec co jest co ;)
na duzy plus na pewno rozjasnienia, szczegolnie na klacie i nogach
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by mahon »

wróciłem do niego. oglądam i oglądam...
przód mi pasuje - kontrasty, rozjaśnienia, użyte kolory - ale z tyłu na płaszczu jakoś się gubisz. tam chyba brakuje najgłębszego cienia, który przy tak mieniącej się tkaninie powinien być prawie czarny.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by quidamcorvus »

A mi się podobają blond kudły i złota zbroja :clap: Które na zdjęciach, w odróżnieniu od srebrnego NMM oraz płaszcza, wyszły bardzo fajnie.
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

i zdjecie fajne... ty chyba po prostu nie lubiz swoich ludkow z infinity i pulp city ije krzywdzisz specjalnie...
no .. odkryłeś tą tajemnicę .. jestem przekupny i płaca mi ża robienie kiepskich fotek :)
powiem tak: Maru, chyba po raz pierwszy twoja figurka bardziej podoba mi się na zdjęciu niż na żywo. Nie wiem czy odbierzesz to jako docenienie sukcesu fotograficznego czy niedocenienie starań malarskich, ale dla mnie to wydarzenie!
na żywo to ja nie widziałem na większości modeli kontrastu .... a na after party akurat zapomniałem Sigiego wydobyć (bardzo bym chciał zobaczyć Denialowego ludka w świetle w którym co kolwiek widać .... i takich modeli to jeszcze kilka było)
poza tym cały czas zapominam że w cyfrowych aparatach niektóre rzeczy robi sie na odwrót niż w analogowym :P - siła odruchu :P

Na żywo jakiś taki niestaranny i nieprzemyślany mi się wydawał, a na fotkach ten pancerz nagle się zrobił spójny, błyszczący i kolorowy - miecz podobnie. kładą go trochę freehandy na płaszczu
bo to model z OSL i jako taki powinien być na czarnym tle oglądany .. ten miecz na białym tle to w ogóle niema sensu (i wychodzi wtedy złudzenie że jest krzywy bo znika biała krawędź )

jake freehandy na płaszczu ? - to było paniczne ratowanie zniszczonego płaszcza za za pięć dziesiąta ... włosy uratowałem (pomalowałem odnowa połowę) ale na płaszcz było już za późno - tam było co innego i miało być co innego ... ech ..
ja bym go nazwal czlowiek tecza, tyle tam masz roznych kolorow
niema zielonego ^-^
ale z tyłu na płaszczu jakoś się gubisz. tam chyba brakuje najgłębszego cienia,
tam brakuje połowy rzeczy ... :roll: - Dlatego Zigi Spadochroniarz
A mi się podobają blond kudły i złota zbroja
włosy to technika opracowana przy Odalisca (tej kucającej ) .. pancerz to to samo tylko inne kolory
(płowe czasu się zastanawiałem po kiego wała położyłem czarny podkład zamiast rdzawego jaki mam - zaoszczędził bym masę czasu ...

szczerze powiem nie sądziłem że taki odzew wywołam tym ludkiem :D

acha zapodałem pod zabawę na "Cool logo or Not"
http://www.coolminiornot.com/290571
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Slawol »

Tytuł pracy "So Blonde" jest po prostu świetny, a mi się od razu kojarzy z jednym tylko cytatem - nawet powiedziałem to na głos przy stoliku zgłoszeniowym:

"Like California surfer boy. Like gay, gay, gay, faggotty blonde. STAY GOLD, PONYBOY, STAY GOLD!"
:lol:

Aha, jeszcze opinia...

W sumie mogę podpiąć się pod Mahonia :) Poza tym BARDZO mi się podoba podstawka :clap:

A fotki naprawdę lepsze, niż zazwyczaj!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply