[PL] Maru dne smarowanie

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

co ja tu robię o 4:30 rano ... WTF ??
ale co tam :)
z innej beczki: PC jest grywalne w ogóle?
tak i zasady sa w tej chwili do pobrana za darmo z strony (pełne zasady nie Quick rulsy) i trwają prace nad ulepszeniem gry (większa dynamika i proste zasady )
a jak patrze na czerwony plaszcz to przypomina mi sie moja czerwien sprzed 5 lat. no jak w pysk strzelil identyczna
no patrz jaki fajny jestem uczę się od wszystkich i wywołuję wspomnienia
a na poważnie olejne czerwienie są niesamowicie nasycone - jak szminki do ust
I do tego (znając Twoje prace na żywo) na fotkach są dość szorstkie
ten konkretny model to jakiś dziwny był i po mimo godzin czyszczenia i tak wyszedł jakiś taki "inny" - ale olej daje bardzo gładki finisz i przeraźliwie błyszczący - ale ta "piaskowatość" została w 1:1 to nie przeszkadza ale na fotce która jest jak 5:1 widać
poza tym jak pisałem robiłem to kombinowanym pędzlem
Z efektów podobają mi się czerwone oczy na masce.
mnie też w zasadzie tylko to wyszło jak chciałem .. reszta to improwizacja a kolory to mix draluli z hamerykańskimi lateksowymi supeł bohaterami - czyli fatalny kicz :P
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Post Reply