[PL]Prace Lemartes'a

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by sea.man »

Złoty NMM bardziej mi się podoba i bardziej do mnie przemawia. chyba jest bardziej wygładzony? Broda za to zlewa mi się z pancerzem.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by Lemartes »

Hej, odświeże troszeczkę temat :) Oto mój najnowszy model, Dark Eldar Archon. Nie wyszedł dokładnie tak jak chciałem, ale po tak długiej przerwie jaką miałem i tak jestem zadowolony z efektu :) I jeszcze pytanko : jeżeli na cmon dodaje link do ebaya, to czy on sie nie powinien pojawić na pierwszej stronie? Bo teraz jest tam cos takiego jak "new and notable", czyli ze pokazuja tylko 4 najwyzej ocenione modele czy co? :)

A oto i sam model :

Image
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by Slawol »

Widoczny model z linkiem do aukcji to za kredytki możesz sobie wykupić, żeby się pokazywał tam z boku jako "featured auction", natomiast te "nowe i godne zauważenia" to nie wiem jak wybierają... Może to od noty zależy...

A co do pracy - widać, że miałeś przerwę. Nie zapomniałeś wiele, ale na pewno nie ma tylu gładkich miejsc, co kiedyś. Nie ma też byt wielu warstw farby, a większość elementów to krawędziowanie. Poza tym same krawędzie, to dość "trzęsące się" kreski ;) Płaszcz z tyłu i futro to zdecydowanie najsłabsze elementy pracy.

No trochę łapa zapomniała...

Nie wszystko jednak zostało zapomniane, bo ten kościany miecz na przykład jest bardzo dobry, prawe kolanko też ładnie wyprowadzone (czemu hełm i reszta złota nie?). Fiolet na sztylecie też nieźle zmalowany... Klejnot na hełmie też jest niezły. I to chyba tyle z plusów.

A, podoba mi się jeszcze kolorystyka i rozmieszczenie kolorów, ale jakość na pewno troszkę podupadła :) Widać, że wiesz jeszcze,. jak się robi złoty NMM, ale tylko na kolanie przysiadłeś z tą techniką...

Podstawka też bardzo przeciętna. Potrafisz na pewno o wiele lepiej.

Maluj, maluj, nie marnuj talentu!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by Lemartes »

Dzieki za opinie :) Hm jezeli mam byc szczery to to nie jest samo krawedziowanie, zwyczajnie aparat tego nie potrafi ujac w sposob jaki to narpawde jest na modelu ;) Brzmi to dziwnie ale na zywo ten model wyglada calkowicie inaczej, hehe :) Ale tak, trzeba sie wziac do roboty bo ledwo pedzel momentami trzymalem jak widzialem jak mi to wychodzi :D
Image
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by Lemartes »

Cześć :) Przedstawiam wam z dumą moją najnowszą prace - Generała Imperium. Ćwiczyłem na nim zabawe z metalikami - tak naprawde to pierwsza próba ambitniejszych rozjaśnień niż "baza - asniej - biały" ;) Dodatkowo rozjaśnienia wyszły mi gładziej niż zwykle więc uważam że to całkiem udany model. Wkrótce na CMON ;) Mam nadzieje że się spodoba.

Image

EDIT : Oceńcie go jak możecie i macie chwile wolną :)
http://www.coolminiornot.com/311790
Image
Post Reply