[PL]Warsztat Wojto

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Nameless »

udany powrot :) a teraz nie osiadaj na laurach, tylko maluj dalej
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Maru »

no konkret - skóra chyba kutkę za ciemna ale reszta git
co do fotek - zwiększ przysłonęz 5.6 na 7.1 czy jakoś tak (nie pamiętam jak idą skoki w Canonie .. a raczej nie masz płynnej przysłony )
to zacznie łapać większe pole głębi (im wyższy numerek na przysłonie tym dłużej migawka cyka ale i głębia większa (ostrość nie zawsze )
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Gildor »

Fajny ziom! Podobają mi się strasznie żółte akcenty i NMMki. OSL wyszedł średnio ale całościowo na plus!
Image
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Wojto »

Dziękuję za wszystkie komentarze ! Jest mi bardzo miło :D

Postarałem się zastosować do uwag odnośnie fotografii , myślę że jest lekka poprawa , choć aura nadal nie sprzyja . Może jednak warto zainwestować w namiot bezcieniowy.
Ile bym dał , żeby móc cofnąć proces malowania tego bardzo ale to bardzo nieudane OSL :lol: .Never mind

W każdym razie .Oto mały projekcik przy którym pracowałem razem z moją dziewczyną . Wiem że model goblina to nie szczyt rzeźbiarskiego polotu i finezji , ale zawsze kojarzył mi się przyjemnie , jest słodki :lol:

1)
Image
2)
Image
3)
Image

Zaznaczam że był to pierwszy kontant mojej dziewczyny z pędzlem i farbą , całkiem nieźle sobie radziła .Pamiętając moje początki , gdy pozostanie w konturach elementu było sukcesem , to chyba jest obdarowana o wiele większym talentem :)

Zapraszam do pisania komentarzy !


Pozdrawiam !
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Nameless »

swietny jak na pierwszy raz :) tylko te biale oczy jakos mnie raza. moze by je przemazac czerwonym albo zoltym?
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply