[PL]Warsztat Wojto

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by mahon »

Kasa, oczywiście możesz obstawać przy swoim i nikt cię nie nakłoni do zmiany zdania.
Ale ty też nie przekonasz ludzi do tego, że ... twoja (czy w tym przypadku: Wojta) wizja do nich przemawia.
Oczywiście zawsze możesz malować tylko dla siebie. Ale wtedy nie ma sensu pokazywać innym swoich prac...

Malując trzeba trochę oszukiwać jeśli to ma się komuś podobać. Przykro mi jeśli cię rozczarowuję.
Jeśli tyle osób mówi ci to samo, to albo przyjmiesz to do wiadomości, albo uznają, że szkoda na ciebie czasu.

Krótki a mocny argument: z wszystkich osób, które się wypowiedziały - ile pochwaliło te krechy, a ile skrytykowało? Nie, to nie jest pytanie retoryczne - liczę na odpowiedź.
To na tyle.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Struna
Posts: 89
Joined: 1 Jun 2010, o 18:42

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Struna »

Ja będę także malował sposobem czarno-białych obwódek ;) Może jest to przerysowanie, ale tak bardziej atrakcyjnie i nie tak nudno wyglądają zadrapania.

Ja polemizowałem tylko z Martą w sferze czy traktujemy to jako błąd czy nie- mim zdaniem nie, bo każdy może sobie wybrać te 2 drogi, jedna jest realistyczna i nudna, a druga kompletnie nierealistyczna, ale za to fajna i zróżnicowana.
Malując trzeba trochę oszukiwać jeśli to ma się komuś podobać. Przykro mi jeśli cię rozczarowuję.
Nie jestem ani zaskoczony, ani rozczarowany.
Jeśli tyle osób mówi ci to samo, to albo przyjmiesz to do wiadomości, albo uznają, że szkoda na ciebie czasu.
Ależ ja przyjmuje ich zdanie do wiadomości i w pełni szanuję.
Krótki a mocny argument: z wszystkich osób, które się wypowiedziały - ile pochwaliło te krechy, a ile skrytykowało? Nie, to nie jest pytanie retoryczne - liczę na odpowiedź.
Same krechy- 2
Obwódka 1 :mrgreen:


PS: Ja też dyskusję uważam za czczą i kończę ją.
Last edited by Struna on 1 Mar 2011, o 23:54, edited 1 time in total.
Pozdrawiam
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Marta »

Poczułam się niejako wywołana do odpowiedzi, skoro to ze mną się polemizuje....

I powiem szczerze, że nie mam najmniejszej ochoty ani na walkę z wiatrakami, ani na przebijanie głową muru, ani na dalszą wymianę zdań na temat tych nieszczęsnych zniszczeń (bo dyskusja to to nie jest na pewno).
Maluj Kasa jak chcesz, uważaj co chcesz i popatrz na sygnaturkę.

@ Wojto: ciśnij chłopie dalej z malowaniem, bo groty zapowiadają się tak czy inaczej widowiskowo:)

peace
m
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by mahon »

EDYTKA:
Sam się zmoderowałem, żeby nie psuć atmosfery.
Admin :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Slawol »

Wy się tam na kontrastach znacie akurat... Ja Wam mogę powiedzieć coś na ten temat :mrgreen:

@Wojto - dawaj, dawaj, bo się rozpędziłeś i malujesz coraz lepiej! :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Wojto »

Dzięki za komentarze! :)

Skończyłem pracować nad Grotami .Do trzech stworków dorobiłem jeszcze podstawkę sceniczną i wrzuciłem na półeczkę .Ciężko się ich malowało , w założeniu miał być jeden , potem rozrosło się do dwóch a na koniec postanowiłem zrobić oddział składający się z trzech Grotków .Przez to tracą trochę na jakości , tracą też przez moje lenistwo ale to już inna sprawa :P

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Zapraszam do komentowania ! :)


Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
KeraM
Posts: 197
Joined: 25 Feb 2011, o 23:47
Location: Wroclaw,Poland

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by KeraM »

Fajna ekipa kurdupli. :P .Ładne i brudne podstawki,ale brakuje mi zniszczonego telewizora ...
Co do grotów "kurdupli z Shire" to fajnie się prezentują.Nie podobają mi się lekko metaliki na pistoletach. Ale jeżeli przymkniemy oko na te błahe rzeczy ,to ekipa very very nice! :)
....Why do we fall? So we can learn to pick ourselves up.
Struna
Posts: 89
Joined: 1 Jun 2010, o 18:42

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Struna »

Fajne groty. Trochę fotki przekłamują- piasek jest dużo mniej czerwony. Trochę tępawo w rzeczywistości prezentują metaliki miejscami, ale sprawiają ogólne wrażanie bardzo dobre.
Teraz tylko czekam na szturmiarzy i na laskę ;)


Dobrze, że przerobiłeś strumyk z zielonego na przezroczysty/jakiś ciemny ;)
Pozdrawiam
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Slawol »

No widzę, że zaczynasz dodawać więcej kolorów na podstawkach :) Od razu lepiej i mniej nudy. Za to malowania poza doborem kolorów za bardzo nie skomentuję, bo i fotki trochę za małe... Modele na pewno są wyraziste i starannie zmalowane.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL]Warsztat Wojto

Post by Nameless »

slodkie... ;)
wyglada dobrze technicznie, ale na takich malych fotach sporo moze nam umykac :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply