[PL] warsztat czlowieka.morze

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

kurde szkoda ze takie male zdjecie...
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

ale za to z odległości metra na pewno wygląda ładnie :D
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

na zdjęciu jest na pewno mniejszy niż figurka w naturze.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Akasha

Post by Akasha »

Ork nie powiem, całkiem całkiem, ale zdecydowanie nie podoba mi się to monochromatyczne zjawisko na jego plecach ( w pierwotnym założeniu to chyba skóra jakiegoś wilka? ) .
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Tak, sierść wilka jest ... nieudana. Białe grube krechy na czarnym podkładzie :D jest wypastowany na biało trochę jak Australijscy aborygeni.
Porządniej jednak kosztuje więcej czasu :) więc chyba szukałeś efektownego rozwiązania przy prostym malowaniu ... kształt wzorów w jakie układa się biel jest ciekawym pomysłem, ale ja bym zrobiła je na szarym tle, nawet na ciemny szary wyglądałby lepiej niż czerń - to oczywiście tylko moje zdanie.
Poza tym wydaje mi się, że pędzelek miejscami zrobił za gruby szlaczek ... przy mało precyzyjnym pędzlu i tak gęstej farbie to nic zaskakującego. Gdybyś nie musiał pokrywać czerń bielą (a jak już wspomniałam szarość) nie musiałbyś malować szlaczków tak gęstą farbą.
Jednak w obecnej sytuacji, wyczyściłabym krawędzie białego szlaczka na pysku (widok od przodu orka)
zwęziłabym białe linie wyrównując za pomocą czarnej farby (tam gdzie się zlewa biel).

Najładniejszy fragment na orku to oczywiście tarcza :D
Kolczuga też Wyszła Ci dobrze.

Pomysł z soplami jest fajny, i umieszczone są w wiarygodnych miejscach.

CO jeszcze Ci wytknę, to że nie podkreślasz krawędzi jaśniejszym kolorem i przez to np. paski skórzane wydają się być pominięte.

A Aragorn jest za mały :(
-- Ańa

Image
Renaw

Post by Renaw »

...cóż, ta skóra wilka faktycznie nie jest za fajna.Jednak muszę pochwalić tarczę.Przyciąga wzrok na tym modelu.Pomaluj tak skórę a będzie lepiej :)
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Post by sea.man »

ostatnio zaczalem troche wiecej malowac, wiec prosze, dziele sie swoja praca. niestety zdjecia wychodza mi strasznie zolte. nie wiem czy to jest wina:
- aparatu - zwykla cyfrowka
- oswietlenia - zwykle halogeny
- operatora - brak dosw. :-)

ImageClick to see full-sized image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

wyglada calkiem zgrabnie, ale zdjecie nie pozwala za bardzo na jakies konkretne uwagi.
Brudzing chyba fajnie ci wyszedl :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

nierowna kratka - choc u orkow moze byc ;) do tego pare plaskich elementow - kosci skora ... fotka malo wyrazna szczerze mowiac ... moze zacznij od poprawienia jakosci zdjecia :P ?? bysmy mogli lepiej ocenic model ??
Renaw

Post by Renaw »

Sam mam problem z własnymi zdjęciami. Ale mi zawsze wychodzą zółte przy nie dostatecznym świetle lub zwykłym sztucznym...może są jeszcze inne powody...
Figurka wygląda na malowaną z poświęceniem i zamiarem stworzenia czegoś epickiego :D
Post Reply