[PL] Galeria Bohuna

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
umpa

Post by umpa »

Twarz jest poprostu boska, fajny pomysł z tym poszerzonym uśmiechem :wink:
Powiedz, jakich póki co użyłeś farb do skóry?
Pozdrawiam
IRKUCK

Post by IRKUCK »

zgadza sie skora na twarzy miazdzy, a wlosy na pierwszym zdjeciu lepiej wygladaja niz juz na pozostalych... ale i tak jest rewelacja :D czekam na upy :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum

Post by Ana »

Włosy rewelacja :!:
Twarz też świetna :twisted: i to rozcięcie ust w uśmiech ... prawa strona ta widoczna jest fajniejsza, więc zastanów się, czy lewej też nie rozjaśnić u dolnej krawędzi rozcięcia.

Ale jedno miejsce mi przeszkadza - to podkreślone zgrubienie na nosie. Narośl? Ja bym zrobiła z tej kreski na nosie szramę.
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

bardo mi się podoba styl jaki obrałeś - wygląda na staranniejszą i estetyczniejszą wersję prac Demon Colora, taką dojrzalszą...

kolorki grają, podział na ostro podmalowane płaszczyzny - bomda!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Akasha

Post by Akasha »

Żeby nie fryzura, to żywcem wyjęty Marv z "Sin City" 8)

Fantastyczne malowanie, bardzo mi się podoba ten styl. Brawo, bo przyciąga wzrok rewelacyjnymi technikami wykonania i świetnym doborem barw, a nie tylko ich natężeniem, co typowe u figurek "lubianych przez ebay", że pozwolę sobie pożyczyć sformułowanie Demiego :)
Renaw

Post by Renaw »

Figurka wygląda jak obrazek,plakacik... albo obrazek na figurce
Świetnie!
Jakoś stale wzrok kieruje mi się na jego ręce i korpus...podoba mi się ta paleta barw.
Cóż za cukiereczek to będzie jak skończysz...:)
Bohun

Post by Bohun »

Bardzo sie ciesze, ze wam sie podoba. Od razu bardziej mi sie chce malowac :D Wielkie dzieki za mile slowa

@Ana: Tez zauwazylem ten szczegol, choc tak sie rzuca w oczy dopiero na zdjeciu. Rowniez zastanawialem sie czy nie zrobic z tej narosli rozciecia i chyba tak uczynie 8) Dzieki :)

Tymczasem nastepna porcja WIP'a. Popracowalem wiecej nad skora. Nie jest jeszcze skonczona oczywiscie. Najblizsza stanu pozadanego jest prawa reka z lbem demona (przynajmniej jej gorna czesc), choc i tu chce jeszcze sie pobawic z zabrudzeniami i przetarciami. Plecy sa natomiast bardziej w stanie surowym (cienie, rozjasnienia i troche niuansow).

Co do kolorow jakich uzylem do twarzy to:
baza: Z zestawu Andrea Flesh Paint Set farbka 2nd Base, zmieszana 50/50 z Trollblood Highlight (P3 Formula)
cienie: tutaj dodalem troche 1st i 2nd Shadow z ww zestawu Andrea i odrobine czerni.
rozjasnienia: dodalem bialego i troche 2nd highlight Andrea
niuanse: 1: do bazy dodalem odrobine Lich Purple
2: do bazy odrobine Snakebite Leather i Dark Yellow (Vallejo Model Color)
3: Do pierwszego cienia dodalem troche Dark Flesh i Scorched Brown

To chyba z grubsza tyle :lol:

Co myslicie narazie?

[rimg]http://img22.imageshack.us/img22/3411/forum5t.jpg[/rimg]

[rimg]http://img22.imageshack.us/img22/7231/forum6i.jpg[/rimg]

[rimg]http://img6.imageshack.us/img6/4180/forum7h.jpg[/rimg]
Renaw

Post by Renaw »

...NARAZIE...!?! :shock: Zwiedziłeś jakąś galerię sztuki ostatnio czy jak?!
Zatkało mnie! w tym tępie coś takiego...no nie wiem co powiedzieć a to jeszcze nie koniec.
Wiem...oby tak dalej :D
quidamcorvus

Post by quidamcorvus »

Wygląda jak z obrazka :) :clap:
Będzie robił jakieś tatuaże?
Gildor

Post by Gildor »

Mało realistyczna ta klata, ale bardzo fajna :D
Chociaż twarz bardziej do mnie przemawiała, nie wiem zbytnio na czym zawiesić oko, wszystko się świeci :wink:
Post Reply