[PL] Off'owe pomazance rozne :P

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

[PL] Off'owe pomazance rozne :P

Post by Off »

Zdrastwuj towarisze :D

W końcu czas wyjść do ludzi xP
Maluję już jakiś czas, ale ostatnio się tak bardziej rozkręciłem :P Jednakowoż jeszcze osobiście mój poziom malowania mnie wcale, a wcale nie satysfakcjonuje :P Więc liczę na znaczną ilość konstruktywnych komentarzy :D

Na razie dwie takie prace, ostatni Plague Marines (więcej fot jest na aukcji - i proszę, nie narzekajcie na te foty, ja nie mam z tym nic wspólnego xP ), a także wcześniejszy już, ale osobiście uważam go za najlepszego wśród wszystkich mych figsów Typhus or Syfus :P (tutaj już na fotę, można narzekać, bo to by ja xP Ale ja akurat się nie specjalizuję w fotografowaniu :P )
Tyle na razie :D

Liczę na jakiś odzew i zainteresowanie :D
Za co z góry serdeczne spasiba :D

PoZdRo! :D

PS: Aktualnie maluję ghoule, WIPy regularnie będę się starał wrzucać, bo póki co złożyłem, zrobiłem treja i spodkładowałem właśnie :P
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

RE: [PL] Off

Post by Nameless »

Witaj Off!
nurgle to dobry sposob zeby sie ze mna przywitac ;) szkoda, ze oddzialu na zdjeciu praktycznie nie widac. ciezko tam cokolwiek skomentowac konkretnie.

a tyfusik? fajny, ale za malo tam kolorow, odcieni. brakuje plynnych przejsc. wyglada jakbys pomalowal jedynie kolorem podstawowym i wycieniowal washem.

krytyka niech cie nie zrazi do wrzucania kolejnych zdjec :) czekamy ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL] Off

Post by mahon »

Dokładnie, zdjęcia są troszkę małe - można z nich ocenić kolorystykę, pomysł, liczebność, ale trudno mówić o ocenie jakości.

Trochę lepiej to wygląda z Tyfusem, choć robi wrażenie, jakby nie zaszkodziła mu nieco bardziej rozrzedzona farba. Wygląda trochę jakby faktura i grubość farby były dostrzegalne tu i tam. Może mi się tylko zdaje, ale jeśli miałbym coś doradzić to chyba rozcieńczanie farb...

Oczywiście nie na tych figurkach - bierz kolejne, maluj i pokazuj :D
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

Ułeee xP Myślałem, że będzie znacznie gorzej :D

Postaram się jakoś inaczej rozjaśniać... żeby było widać to przejście :P
Co do owej faktury, robiłem ją sam szczoteczką do zębów i klejem cyjanoakrylowym :D Tzn, nałożyłem klej i szorowałem :P I takie coś wyszło :D

Ze względu, że jeszcze mnie nie zraziliście ( xP ), obiecany WIP ghoula :D
Na razie tylko skóra :D
Ghoul1
Ghoul2
Ghoul3

Tak żeby nie było nie domówień, to jeden i ten sam ghoul na wszystkich fotach xP
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

no i teraz wygladzamy przejscia, i raz, i dwa... ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Łe łe łe :dance: Ja też ich maluję :trampolin: I jak Ci się podobają te modele? Bo mnie zaskoczyły ręce - a konkretnie to to, że są w całości z częścią tułowia (łopatkami) ... no ja rozumiem, że plusem jest większa powierzchnia styku, ale jest to okrucieństwo dla konwerciarzy :doh:
Za to maluje mi się je rewelacyjnie a Tobie?

A co do Twoich WIP'ów, to kolorek trafiony w dechę, twarz najstaranniejsza. Nie wiem na ile chce Ci się przy nich siedzieć, ale ja bym się chyba jeszcze pokusiła o wash'a - mógł by wygładzić przejścia i wzbogacić powierzchnię. A fotki są w sam raz :D
-- Ańa

Image
MartiusMarsGradivus

Post by MartiusMarsGradivus »

nooo więc na pewno musisz popracować nad płynnością przejść a więcej powiem jak pokażesz coś więcej niż samą skórę :wink:
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

To z pewnością jeszcze nałożę łosza :P

Teraz jeszcze fotki, które zrobiłem, żeby obaczyć gdzie mam jakieś niedomalowania, albo zamalowania :P Ogólnie taki korektor :D Zastanawiam się czy skałę troszkę rozjaśnić?
Ghoul1
Ghoul2
Ghoul3

Oczywiście na podstawce znajdzie miejsce jakaś trawka statyczna albo coś xP

Co do mojego skromnego IMO about ghoulach, są konkretne trza przyznać, ale również zaskoczyły mnie te łopatki wraz z ramionami :D
Ale ogólnie przyjemniackie do malowania :D Można je bardzo szybko wymalować :P
MartiusMarsGradivus

Post by MartiusMarsGradivus »

hmm jednak nic więcej nie powiem :P i niema się co zastanawiać nad skałą tylko pędzel w łapę i drajbrasz bo jest strasznie ciemna w porównaniu do piasku dookoła :)
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

Po łoszu i poprawkach ;)
Ghoul1a
Ghoul1b
Ghoul2a
Ghoul2b
Post Reply