[PL] Off'owe pomazance rozne :P

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

No i już lepiej :D
Brakuje mi miejscami spójności w czarnym obliniowaniu. Fajnie oddzieliły się elementy od siebie np. na plecach. Wash zrobił swoje, ale IMO tam gdzie wash nie dał rady, tam można by ręcznie oddzielić elementy od siebie czarną kreską (paznokcie, ... (szukam) dłoń od kości w pierwszym modelu). Wtedy było by to spójniejsze.

Jedno mi tu coś nie gra - żółty piasek w połączeniu z tą skałą. Wiem że takie zjawisko istnieje w przyrodzie :D ale sam model jest pomalowany w dość uproszczony sposób i chyba nie było sensu kombinować.
Z drugiej strony rozumiem Cię, że brakowało Ci koloru i stąd ten piasek. Wydaje mi się, że jest to trafiona decyzja ... ja bym zrobiła skałę też piaskową.
-- Ańa

Image
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

Tak czytam, czytam drugi akapit i się zastanawiam o co c'mon :P Dopiero po ostatnim zdaniu skumałem :D
Chciałem z początku ten piasek malować od graveyarda zamiast snakebite leather, ale po pierwsze, kumpel malując wcześniej regiment szkielecików zastosował taki kolor, a po drugie pożyczyłem graveyarda xP
I okej, spasiba, postaram się coś zrobić z tym oddzieleniem :)
Eljot

Post by Eljot »

A ja mam takie pytanie - na kilku różnych zdjęciach widziałem widoczne linie łączenia poszczególnych części figurki - nogi-tułów. Również u ciebie Off. Części są źle odlane i trudno je dopasować
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Nooo... Toff się wyrabia :D ja bym na twoim miejscu zrobił ten piasek na ciemno szary, takie popioły czy cuś, do takich figsów raczej brudne, "mhroczne" podstawki by mi pasowały ;) poza tym w malowaniu widzę postępy, mazaj dalej bo wychodzi ci coraz lepiej ;)
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

Co do pytania, ciężko te części dopasować, może tam niektóre ręce pasują tylko w danych tułowiach, ale ogólnie to ciężko je tak elegancko dopasować ;)

Okej, w końcu ekipa ukończona xP
Banda
Pierwszy rzut na ekipę
Drugi
No i trzeci :P
Ghoul1
Ghoul2
Ghoul3
Ghoul4
Ghoul5
Ghoul6
Ghoul7
Ghoul8
Ghoul9
Ghoul10

Musicie mnie wybaczyć jakość nie których fot :P Ostrości nie mogłem ustawić, a lepiej żeby były, aniżeli ich by w ogóle niet było xP
No i jakieś tam drobne zamalowania czy inne błędy już poprawiłem ;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Jako jednostka wyglądają doprady sympatycznie. Jako pojedyncze modele trochę rażą brakiem staranności i monotonią - ale zakładam, że nie tak należy je oceniać, bo z założenia są jednostką.

Porządny tabletop. Bez fajerwerków, ale miły dla oka i ciekawy kolorystycznie :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

zgadzam sie z przedmowca
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

Ostateczna wersja, nie chce mnie się już zmieniać :P No i trza ich oddać w końcu :P Już Was nie będę męczył fotami wszystkich, tylko ogólne xP
Cała banda
Zbliżenie
i drugie
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Post by Off »

Ostatecznie, ponieważ -> http://www.coolminiornot.com/188716 ,ghoule na CMON :P Więcej fot i wydaje mnie się, że troszkę lepszej jakości fotki ;)

Kolejne zamówionko :D Pierwszy z dwóch spałnów in progress :P
Na razie właściwie tylko skóra i zastanawiam się czy jeszcze trochę nie rozjaśnić błękitnego i fioletowego :D Radźcie i co jeszcze zmieniać xP

Spałn po raz pierwszy
Po raz drugi
I po raz trzeci, sprzedany xP
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

mysle ze spawny nie obraziłyby sie jakbys pociagnal niebieski washem :roll:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Post Reply