[PL] Warsztat Szczurka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

@Mike

Pancerz (niebieski) to dopiero baza i 1 rozjaśnienie .Maskolowe plamy maja płynne przejścia od ceglano-pomarańczowego do soczystej czerwieni .Nie widać tego zbytnio na focie ;) ale na bank coś tam będę jeszcze kombinował . Kremowy naramienni prawdopodobnie będzie przemalowany w full metalik ... Dred jak i diorama której będzie częścią do oblukania zapewne na Hussarze :)



Nie sa to moze jakies mega prace ,ale chciałem je w miarę szybko skończyć ,puścić na ebay i wziąć się za coś bardziej ambitnego/na wyższym skillu :wink: Szkielecik miał być do mojej armii TK ale ,ze koncepcja armii się zmieniła ... leci na ebay .

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
arctica
Too fast for the rest of us
Posts: 3257
Joined: 26 Dec 2007, o 18:33
Location: UK

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by arctica »

Your metallics and earthy tones are superb, i really like them and the blood effect is spot on. I do feel however that your weathering on his boots the muddy/dusty feel is a bit too much and localised around just his boots. I think it would look slightly better if you reduced the concentration of the orange dust as you got further up his body and add a light sprinkle across some of the creases in his trousers. I think your work look really cool :) can't wait to see more.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

Oddzial szykowalem na Hussara :wink: Nie wyrobie sie zapewne ,wiec pomaluje tylko dreda do kat. duzy model :wink:

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Maru »

w pierwszym momencie myślałem że wlazłem do tematu Wojta i oglądam jego rudą podstawkę :)
o ale na nurglowcu fajny toporek sie zanosi
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Mike

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Mike »

Szkoda że nie wyjdzie oddział, ale i tak podstawka taka sobie wyszła :P.

Zielonkawa broń, zielona skóra, monochromatyczny cały będzie?
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

Zielonkawa broń, zielona skóra, monochromatyczny cały będzie?
Raczej nie :)

Image


p.s-od razu mam pytanko ... chce zrobic skore podobna do tej : http://www.coolminiornot.com/216172?browseid=1230632 i nie wiem w jakie kolory pojsc jezeli chodzi o wszystkie te rany ,flaki i rozdarcia skory ? Czerwienie ,fiolety ...?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by mahon »

kurczę, muszę powiedzieć, że Szczurek nieźle podciągnąłeś klasę malowania. i mogę to potwierdzić wszystkim, którzy niestety mogą zobaczyć to tylko na tych fotkach, które robią krzywdę pracom Szczurka.

kościeja i orka widziałem na żywo i są o klasę lepsze - przejścia gładsze, kolorki intensywniejsze.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

Niestety nie dam rady wyrwac sie z pracy ,wiec moge pokazac co chcialem wystawic na Hussarze (gwardzista i nurgle ...;) ). Foty gotowych prac po weekendzie jak bede wysylal paczke do Mahonia .


Image

Image

Podstawka pod nurgla ...
Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Rentall »

Dreda nie komentuje bo nie wiem co jest wipem, a co nie, narazie duzy chaos na figurce.
kapitan z 40- plaszcz pierwsza klasa, miejscami brakuje mocniejszych rozjasnien, ale i bez tego dobrze wyglada. Podstawka tez bardzo fajna, z tym bagienkiem (z czego jest zrobione to bagno/woda? )
Nurglowiec zapowiada sie bardzo dobrze, wyciagnij skóre a bedzie miazga.
Theotril

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Theotril »

Nie mogę się doczekać zdjęć skończonych modeli :clap: :clap:
Post Reply