[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Grish
Posts: 207
Joined: 11 Apr 2012, o 11:34
Location: Będzin, Poland
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Grish »

Bardzo fajne malowanie, szczególnie płaszcz i odcienie żółtego.

Popraw mnie, jeśli się mylę, ale czy ten model nie będzie niebawem do obejrzenia na kanale jednego z polskich studio, którego obsługant wita się zawsze hasłem "Hello everyone!"? :)
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Hej!
Dzięki wielkie za pozytywne komentarze,
Co do emblematów Tau to zgadzam się, że jednak brakuje tego białego elementu, jednakże zabrałem się najpierw za malowanie czerni, i potem nie chciało mi się już babrać z białym. Co do płaszcza, klasycznego schematu kolorystycznego oraz wszelkich pozostałych rzeczy które można by zrobić lepiej, mogę powiedzieć tyle iż starałem się pomalować ten model najszybciej jak tylko potrafię, i wystawić go na ebay, nie zaś wyciągać z niego 100% możliwości. Tym samym pobiłem swój rekord i skończyłem go w niecałe 5 dni :D Szkoda tylko, że jak na razie patrząc na jego cenę na aukcji to było to 5 zmarnowanych dni ;)

Grish, biorąc pod uwagę iż nie wiem o czym mówisz, raczej nie ;) Nie należę do żadnego studia.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Slawol »

Ach, mi nie chodzi o to, że emblematy są całe czarne, tylko że za słabo rozjaśnione. Nie muszą mieć białych dodatków :)

Aukcje żyją swoim życiem. Pamiętaj, że nie jesteś sam w tej gonitwie ;) Wyszły nowe modele do Tau, to i sporo osób maluje na eBay nowości :) Powodzenia z aukcją!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Gildor »

Jeszcze prawie trzy dni do końca a chyba sporo ludzi licytuje. Więc zainteresowanie jest :mrgreen: Trzymam kciuki żeby było dobrze :)
Image
Post Reply