[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Nikomu nic nie bronię, tylko piszę co na ten temat myślę, a od tego przecież forum jest.

Aby zejść na inny temat powiem ,że raczej dzisiaj wrzucę zdjęcia Teclisa, model obrzydliwy a klient upierdliwy. No i robię masówkę, a mianowicie wziąłem się właśnie za malowanie dwóch nowych goblińskich szamanów na ebay, totalna komercha i poziom też nie będzie wysoki ale w tym tygodniu powinni być gotowi.

Edit: Gwoli wyjasnienia, nie jestem zły na kolegę Archelaos'a, i nie chcę mu "dokopać" za krytykę, a jedynie jestem zły na fakt iż za każdym razem po pomalowaniu modelu do lotra pojawiają sie uwagi typu "Ta postać w zbroi chodziła tylko po zamku, a podstawka przedstawia las więc jest zła". To nie jest krytyka a zwyczajne czepianie się, nie lubię tego, denrwuje mnie to i to wszystko. Nikogo nie zamierzam za krzyżować ale uważam ,że mam prawo napisać co myślę na ten temat. I fakt ,że mam na ten temat takie a nie inne zdanie nie jest powodem, żeby się obrażać.
Last edited by Flameon on 19 Jun 2012, o 10:10, edited 1 time in total.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Slawol »

Flameon wrote:Nikomu nic nie bronię, tylko piszę co na ten temat myślę, a od tego przecież forum jest.
Rób to w bardziej uprzejmy sposób i bez naleciałości z innych forów. Archelaos jest tu nowy, zachowuje się normalnie, jest miły i źle Ci nie życzy. Możesz spojrzeć na to z tej strony? Bardzo Cię proszę. On także wyraził swoje zdanie, bo po to jest forum, nie? ;) Resztę napisałem wcześniej i jestem pewien, że wszyscy przeczytali ze zrozumieniem, jak przystało na inteligentnych ludzi na poziomie i potrafią zauważyć, kiedy dyskusja się kończy. Trzeci raz już tłumaczyć nie będę.

----------------------------------------------------------------

I dawaj te nowe prace, to ja Ci skrytykuję, jak zawsze :)

Tego szamana do goblinów to też już zacząłem robić i powiem szczerze, że model jest nieźle wykonany. Te nowe plastiki są naprawdę dobre.

A Teclisa to którego robisz? Tego bardzo bardzo starego, czy nowszego?
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Raczej tego bardzo starego, ma twarzy z szerokim, bezzębnym uśmiechem....
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Slawol »

Ooo, to chyba klasyk z 5ed. idzie! Ale czy on tam się uśmiecha? Chyba z żalu, że nie ma zębów, to taki zdechły ten uśmiech ;)

Dawaj, bo jestem bardzo ciekawy i z przyjemnością zobaczę Twoją wersję :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Ctan »

Ja już widziałem, ale nie powiem nic, tylko tyle, że jest mega paskudny! Ale jak to mówią "klient nasz pan" :D
Image Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Camelson »

hahahah beka :D Flameon kozak, ale ta skała jest marna!

Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Zmalowałem ostatnio takiego oto Azraela:

Image

Prubowałem wczesniej robić mu zdjęcia w RAWach bo lepiej odwzorowują kolory i są bardziej szczegółowe, ale nie potrafię obrobić ich tak żeby dobrze wyglądały, więc zmuszony jestem wrócic do formatu JPG ;)

Na tapecie mam jeszcze jakiegoś bohatero do Scoutów, powinien być też niedługo bo już niewiele do zrobienia przy nim zostało.
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Demi_morgana »

Wypas... :drool:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by JerzyK »

Fajne figurki, bardzo żywe kolory, gładkie przejścia (jak zwykle ;)). Tematem wstrzeliłeś się w premierę Dark Vengeance.
Można prosić o przepis na podstawki? Z czego są zrobione - z korka?
P.S. A ich pleców to nie zobaczymy? :) Na 4 zdjęcia wszystkie z przodu...
Le6n
Posts: 774
Joined: 29 Jul 2008, o 14:10
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Le6n »

Love these two, masterpieces...
...
Image
IN THE SHADOW OF DARK TOWER blog - reviews, tips & tricks, free models, photogallery
...
Post Reply