[PL] Nora Sławola [17.03.17 - Cornelius]

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Post by Slawol »

No i jestem ponownie :D Oto dalsze postępy pracy nad szamanem:

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

I wciąż się maluje :D Skóra już jest skończona, poza tymi pryszczami, kolczykiem, zębem itp. Detale na koniec ;) Laska może jeszcze dostać trochę
postarzenia, płaszcz jest gotowy (chyba, że zobaczę przy okazji jakieś niedociągnięcie, na fotkach lepiej widać ;)) I tyle, możecie sobie poplotkować :D Do następnego :) Ostatnie fotki będą już ładne, teraz tak na szybko, żeby było widać, co jest grane :)
espoo

Post by espoo »

Płaszczyk mi się podoba. Laska wydaje mi się że potrzebuje jeszcze trochę... właściwie nie wiem czego. Może dodanie paru ciemnych kresek lepiej odda fakturę drewna. Czekam na kolejne zdjecia
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Post by Slawol »

@espoo DOKŁADNIE TAK! hehehehe, nie uwierzysz, ale właśnie te kreski już są dodane (teraz to jest drewno, a nie guma), a tak przy okazji sobie zerknąłem na forum, żeby zobaczyć, czy ktoś coś powiedział :) Widzę, że się dobrze rozumiemy :D
espoo

Post by espoo »

Spoko :pimp:
Może następnym razem zdążę ci doradzić zanim sam wymyślisz co poprawić :D
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Post by Slawol »

Pewnie! Wszelkie uwagi, sugestie i propozycje mile widziane :D
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

ech jakos nie przekonuje mnie ta skóra.. IMO wygląda troche blado.. kolor ma wieksze nasycenie w zaglebieniach niz na wypukłosciach.. moze pomoglo by tu polozenie jakiegos washa? sam nie wiem.. chyba ze taki efekt bladosci chciałes osiagnac..
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

ladnie wyglada przod szmatki :) popracowalbym nad tylem i rozjasnil jeszcze troche ta laske :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Post by Slawol »

Skóra ma być blada, zgodnie z założeniem, które podałem na samym początku :D Wash'ów i glaze'ów jest już mnóstwo tutaj :D A jeśli chodzi o laskę, to jest jaśniejsza w niektórych miejscach, ale z kolei nie lubię aż tak wyciągać brązu do koloru sklejki, a przynajmniej nie w tym przypadku :D Poza tym fotki będą lepsze potem:D A płaszcz faktycznie z tyłu mniej wyciągnięty jest... nic to, się wyrówna odcienie :D Dzięki bardzo za opinie!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Post by Slawol »

Tak mi minął dzisiaj dzień :) Możecie sobie pooglądać, nawet pokrytykować ;) :D:D:D

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

I tyle na razie :) Ustawiam już porządniej aparat, żeby lepiej było widać wszystko, bo i więcej się dzieje na figurce ;) Czaszka na lasce jeszcze będzie podciągnięta, poza tym została podstawka do wykończenia, błyskotki, miecz, paski i takie tam :) Pozdrawiam i do następnego :)
espoo

Post by espoo »

Chłopak nabrał troche kolorów. Fajne grzybki ma w porebce 8)
Czekam na ostateczna wersje
Post Reply