[PL] ORK

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by Marta »

Flameon wrote:Ładny model choć musze powiedzieć ,że brakuje mi przebarwień na skórze, jest na zabawę z nią dużo miejsca na tej figurce i niestety mam wrażenie ,że nie zostało to wykorzystane, a szkoda.
Pewnie znowu wejdziemy na jakies dziwne tematy zwiazane ze sprzetem, kalibracja i percepcja koloru, ale ja musze przyznac, ze widze na skorze calkiem sporo przebarwien...
Jest zimny, z lekka az niebieskawy zielony wcieniach, neutralne rozbielone zielenie, cieple zolte (miejscami nawet wpadajace w brazy w cieniu) i kawalki zarozowien na lokciach, czy tez zszarzale fragmenty na mordzie pod goglami.
Nie do konca wiem czy moznaby z tego wycisnac wiecej, bez popadniecia w przesade.

pzdr
'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] ORK

Post by Flameon »

U mnie to wygląda baaardzo subtelnie. Mówię tylko co widzę, a że widzimy co innego to już taki urok internetu którego niestety nie da się przeskoczyć. Trzeba oglądać na turniejach i konkursach :P
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by mahon »

Nameless wrote::curtain: nie, ktos cie wybral na meza :curtain:
powiem ci tyle: :pfff:
:P
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply