[PL] Secret Project

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

mr_Denial wrote:To oczywiście tylko moje przemyślenia, zrobisz jak zechcesz.
Na bank po pomalowaniu wszystko może się zmienić. Generalnie pokazywanie WIPów
zrobionych z różnokolorowej masy jest trochę ryzykowne, za bardzo nasz mózg oddziela elementy po kolorach/wartościach tonalnych :)
No na żywo a na zdjęciach to są teraz jak dwie różne prace. Tragicznie to na tych fotach wygląda. A Podstawką do połowy będzie zalana wodą więc macki będą właśnie z tej wody wynurzać się na tą platformę i sięgać ku ziomkowi.
Jaka faktura na mackach? Coście znowu wymyslili, widzieliście kiedyś macki z łuskami? :D
Dzisiaj wrzucę zdjęcia spodkładowane i z figurką to pewnie lepiej będzie wyglądać ;)
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Secret Project

Post by Rakso the slayer »

I fuckin' love Cthulhu! :D Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego.
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Secret Project

Post by przemo »

Ja nie miałem na myśli łusek, ale jakąś taka fakturę jak na zdjęciu:

Image

Jakieś wypustki miejscami, jakaś faktura ala skóra. Oczywiście możesz sobie robić płaskie macki, albo domalować jakąś fakturkę pędzlem - to Twoja praca :) ja tylko wyraziłem swoją opinię :)
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

Nieno ja planuję zrobić takie jak u Romana: http://www.coolminiornot.com/278800?browseid=314050
To się wszystko pędzelkiem zrobi, rzeźbienie jakiejkolwiek faktury moim zdaniem jest bez sensu i będzie dziwnie, zbyt nachalnie wyglądać.
Btw. coś spray nie chce schnąć więc trzeba będzie poczekać na zdjęcia do jutra raczej :/
Maryjusz

Re: [PL] Secret Project

Post by Maryjusz »

Ja obstawiałbym tą Panią na kobyłce.
Popieram więc pomysł Mahonia dotyczący żrzutki dla naszego przedstawiciela w ju e se ju. Mowię poważnie. Jak każdy z nas rzuci przy niedzieli na tacę, to wspomoże szczytny cel. Kto się przyłącza?
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Secret Project

Post by Camelson »

Flameonik! CB coraz blizej! :D
poka poka jekie wipy bo ludzie czekaja!!! :D

troche krytyki i pomysłów Ci sie na pewno przyda! :D

daaawaaaaaajjj!! :D
Frost
Posts: 96
Joined: 23 Oct 2011, o 23:14
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: [PL] Secret Project

Post by Frost »

Podbijam - chwal się chłopie, bo jesteśmy ciekawi czym zamierzasz zmieść konkurencję na CB ;]
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Secret Project

Post by mahon »

prawda prawda. dobrze prawią!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Secret Project

Post by Flameon »

Nie lubię wrzucać wipów bo:
1. Rozleniwiają mnie
2. zrobiłem ostatnio jedno zdjęcie i nie widać na nim w ogóle kolorów którymi barwiłem cały model przez co wygląda płasko.
3. Ludzie zawsze piszę żeby poprawić to czego nawet jeszcze nie zacząłem robić :P
4. Muszę do nich wyciągać model z korka a wtedy farba się na nim ściera :P
5. Model wygląda o wiele gorzej na zdjęciach niż na żywo, bez pomocy Bohuna nie mam szans na zrobienie zdjęć które będą oddawać rzeczywistość, a głupio jest mi pokazywać fotki i pisać ,że na żywo wygląda lepiej bo każdy kto nie umie malować tak się tłumaczy :P
Na razie wolę skupić się na pracy, ale zapewniam ,że już sporo zrobiłem i ciągle pracuję a przed zalaniem podstawki wodą wrzucę fotki ;)
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Secret Project

Post by Rentall »

1. Okej
2. Okej
3. Okej
4. Okej
5. Okej

To wiesz co, skoro tak boisz sie komentarzy i tego wszystkiego i wogole nie chcesz zeby wszyscy mogli zobaczyc wipy, to zaloz temat w dziale dla CofC Painting Studio. Wszyscy beda zadowoleni, a ja obiecuje nie komentować :)
Post Reply