[PL] brudasy od ctana

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by przemo »

wypaśnie się to zapowiada. Podobają mi się kolory jakich użyłeś - spójne i niebanalne :clap:
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by mahon »

czołg fajny, zwłaszcza te zbiorniki. podrapany też interesująco - będzie dobra praca. na konkurs?

a co do queeka to jakoś nie ruszył mnie jeszcze. pewnie dlatego, że nie da się odeprzeć wrażenia, że to już było...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

mahon wrote:czołg fajny, zwłaszcza te zbiorniki. podrapany też interesująco - będzie dobra praca. na konkurs?

a co do queeka to jakoś nie ruszył mnie jeszcze. pewnie dlatego, że nie da się odeprzeć wrażenia, że to już było...
czołg to moja zachcianka, na półkę chcę go sobie wstawić, bo zawsze chciałem mieć coś dużego (tak, tak jakiś kompleks pewnie :lol:) na półce. Do niego dojdzie jeszcze tyfus i ekipa plagowych marinsów. A Queek był, oparłem kolorki na modelu Karola Rudyka, w założeniu miały być bardziej w zieleń (co na końcu zrobię tuszami) i będzie git.

Póki co mogę jeszcze pokazać syfusa i jakiegoś eldara (zlecenie)

ImageClick to see full-sized image
Image Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by sea.man »

ten eldar to Maugan Ra, malo co widac, ale widac ze beda super figsy!
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Nameless »

kliknij na fote, powieksz, bedziesz widzial wystarczajaco duzo :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Slawol »

Typhus zapowiada się nieźle, natomiast Maugan Ra już mi nie pasuje kolorystycznie i nie będzie pewnie pasował (stara gadka Sławola o "jedynym słusznym malowaniu danego modelu" ;)).

A tam z lewej się czai jeszcze Fuegan Burning Lance! Ale topór jakiś inny ma przyklejony, niż oryginalny... :think:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

Slawol wrote:Typhus zapowiada się nieźle, natomiast Maugan Ra już mi nie pasuje kolorystycznie i nie będzie pewnie pasował (stara gadka Sławola o "jedynym słusznym malowaniu danego modelu" ;)).

A tam z lewej się czai jeszcze Fuegan Burning Lance! Ale topór jakiś inny ma przyklejony, niż oryginalny... :think:
No właśnie nie wiem jak on był katalogowo pomalowany, nie chciało mi się szukać, chciałem go tak pomalować w jakieś niebanalne kolorki i tak zrobiłem :)
A ten drugi eldar to też nie wiem jak wygląda, takiego dostałem z takim toporem to nic na to nie poradzę. Klient taki dał, to taki dostanie :mrgreen:

A teraz mogę pokazać trochę bardziej syfusa, bardzo fajny ten figs, jeszcze tylko jakaś podstawka i będzie git.

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Marta »

Fajny ten Syfus. Nie wiem tylko czy czerwone 'kominy' troche mi sie nie gryza z reszta, no chyba ze bedziesz je robil na takie bardziej miesisto/cieliste.

Swoja droga jak Ci sie go przygotowywalo do malowania? Bo albo ja nie mam do tego zadnego talentu, albo farta do dobierania figsow GW;p Ale moj jest raczej paskudny pod tym wzgledem.

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

Tak, będzie mięsko, baza była mięsista, teraz trochę przeholowałem z czerwonym i będzie rozjaśnianie do brudnobiałego.

A przygotowanie do malowania nie trwało zbyt długo, delikatne linie po formie bez problemu dało się zdrapać, ogólnie nie było jakichś problemów z doszlifowaniem powierzchni do stanu nadającego się do malowania.
Image Image
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] brudasy od ctana

Post by Ctan »

kolejna porcja chłopków, pierwszy raz maluję eldarów, już niewiele im zostało do dokończenia..

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Post Reply